Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WookieWroc

Czy ta gwarancja obowiązuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie w swoim gulfmasterze mam taką adnotację w karcie gwarancyjnej

 

 

38359201932470416935_thumb.jpg

 

 

czy to w ogółe można uznać za gwarancję ? w karcie gwarancyjnej niby jest że w Polsce obsługuje ZIBI


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W karcie gwarancyjnej prawdopodobnie masz wyszczególnianych jedynie oficjalnych dystrybutorów na dany kraj którzy udzielają gwarancji. Jednak w przypadku Zibi oni uznają gwarancje tylko na zegarki zakupione u nich a nie za granicą czy od innego dystrybutora. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gwarancji nie mam ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gwarancji nie mam ?

Warto by zadzwonić do Zibi i się upewnić. Mojemu koledze uznali gwarancję międzynarodową - oczywiście niechętnie ale uznali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie oprócz zibi ?? tej stronki z pieczątki ze zdjęcia też nie ma...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie serwisy Casio nieoficjalne są. Kupiłeś ten zegarek czy chcesz kupić i zastanawiasz się czy będziesz miał gw? Najlepiej uderzać tam gdzie się kupiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i teaz chce sprzedac, jak kupowałem to niby ten kto sprzedawał to napisał że gwarancja Casio podbita międzynarodowa...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś dowód zakupu? Paragon , FV? Ogólnie w przypadku np Seiko działa coś takiego jak gwarancja międzynarodowa i Zibi respektuje takowe. W przypadku Casio różnie to bywa. Nie znajduję też w googlu strony sklepu z którego ten G był kupiony. Może dowiedz się od osoby od której kupiłeś gdzie był kupiony itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ZMISZ'a kupowałem, napisałem do niego.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek to jednak dobry poszukiwacz :) Co do kolegi Zmisza to zaufany sprzedawca. Możliwe, że gw międzynarodowa nie wymaga dowodu zakupu, kwestia tego, że Zibi najprawdopodobniej jej nie będzie honorował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku ale to z 2009 roku posty... nic tam z nich nie wynika...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem nic z tych postów nie wynika dla Ciebie w kwestii gwarancji ale możemy dzieki nim dowiedzieć się że sprzedawca o którym mowa jest w porządku, szukałeś jego strony i się znalazła tyle.  ;)

Dziwna ta strona jednak, nie wiem czy ona w ogóle działa tak jak powinna lub działała kiedyś.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tak, że nie kupisz na niej - odsyła do innych oficjalnych sklepów :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Międzynarodowa ważna jeśli kupiony był w euro jak w USA lub inny land to zapomnij o gwarancji

 

Wysłane z gnb_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gwarancji nie ma...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym przypadku jeśli bazować na ustaleniach z WUS nie będzie obowiązywała w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, zostałem wprowadzony w błąd kiedy kupowałem, trudno.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak, czyli miałem rację Łukaszu ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, zostałem wprowadzony w błąd kiedy kupowałem, trudno.

Jeśli zostałeś wprowadzony w błąd, zawsze możesz starać się rozwiązać to z kolegą od którego kupiłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówi watchuseek, to sklep w Singapurze, a więc z gwarancją europejska nie ma nic wspólnego niestety. W razie awarii wysyłka do sprzedawcy/sklepu.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Dokładnie, gwarancja tylko sprzedawcy. Poza Europą zakup to i gwarancja poza ...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko przeze mnie, bo oglądałem zegarek u kolegi i chciałem go kupić, a okazało się, że gwarancji ni ma ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona, prosze o usunięcie tematu.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.