Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arkadiush

Casio GA-1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś ma i mógłby podzielić się opinią na temat zegarka gshock ga-1000. Ciężko jest mi gdziekolwiek obejrzeć zegarek na żywo, ale po zdjęciach/ filmach bardzo mi się podoba.

 

Dzięki

arkadiush

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa egzemplarze tego modelu.. zegarek bardzo fajny, zawsze mi się podobał i nadal mi się podoba, bardzo dobrze leżał na moim nadgarstku 17cm. Ma fajne podświetlenie ultrafioletowe, klasyczne funkcje jak stoper 24, timer niestety tylko 1h, 5 alarmów, czasy światowe a z dodatkowych funkcji mało jak dla mnie potrzebny kompas i termometr.. 

Niestety w przypadku tego modelu zdarzają się wadliwe egzemplarze o czym było już na forum. Mianowicie zdarzają się egzemplarze z zatrzymującą się samoczynnie wskazówką sekundnika. Także trzeba brać na to poprawke że coś takiego ma miejsce i można na taką felerną sztukę trafić. Jest jeszcze jedna mało dopracowana rzecz w tym modelu moim zdaniem i nie tylko moim bo temat był też poruszany na zagranicznym forum. Chodzi o lume na wskazówkach która wystaje poza wskazówki, widać to najlepiej gdy znajdują się one na godzinie 3 i 9. 

To chyba tyle, generalnje zegareczek bardzo fajny ale nie za ponad 1k z TT.. 800PLN na allegro to już bardziej akceptowala cena jak za zegarek z klasycznymi funkcjami, chyba ten kompas w nim tyle kosztuje i zastosowana dioda ultrafioletowa do podświetlenia samych wskazówek i indeksów. 

Ogolnie polecam ale za jak najniższą cene.  ;)  


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa egzemplarze tego modelu.. zegarek bardzo fajny, zawsze mi się podobał i nadal mi się podoba, bardzo dobrze leżał na moim nadgarstku 17cm. Ma fajne podświetlenie ultrafioletowe, klasyczne funkcje jak stoper 24, timer niestety tylko 1h, 5 alarmów, czasy światowe a z dodatkowych funkcji mało jak dla mnie potrzebny kompas i termometr..

Niestety w przypadku tego modelu zdarzają się wadliwe egzemplarze o czym było już na forum. Mianowicie zdarzają się egzemplarze z zatrzymującą się samoczynnie wskazówką sekundnika. Także trzeba brać na to poprawke że coś takiego ma miejsce i można na taką felerną sztukę trafić. Jest jeszcze jedna mało dopracowana rzecz w tym modelu moim zdaniem i nie tylko moim bo temat był też poruszany na zagranicznym forum. Chodzi o lume na wskazówkach która wystaje poza wskazówki, widać to najlepiej gdy znajdują się one na godzinie 3 i 9.

To chyba tyle, generalnje zegareczek bardzo fajny ale nie za ponad 1k z TT.. 800PLN na allegro to już bardziej akceptowala cena jak za zegarek z klasycznymi funkcjami, chyba ten kompas w nim tyle kosztuje i zastosowana dioda ultrafioletowa do podświetlenia samych wskazówek i indeksów.

Ogolnie polecam ale za jak najniższą cene. ;)

Bardzo dziękuję za opinie :-) a jakaś ewentualna alternatywa? Nie ukrywam że ten model odpowiada mi głównie przez wygląd. Opcje ponad stoper i oświetlenie są dla mnie zupełnie zbędne.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.