Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kifflee

Casio Forester AQF-100W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Przeglądając zegarki forumowiczów a szczególnie g-shocki i to wypasione miałem mieszane uczucia czy przedstawiać ten zegarek.Dotarł dzisiaj,nowy w całkiem niezłej cenie udało mi sie znaleźć.Spodobał mi sie od razu a że narazie niewiele mogłem przeznaczyć na zegarek zdecydowałem sie na niego.Niebede sie rozpisywał.Podstawowe funkcje to czas światowy(50 krajów),termometr,pływy,fazy księżyca,stoper,timer,illuminator,wskazówki pokryte neobrite,water resist 100M.Wiadomo kalendarz rozbudowany do 2099,szkiełko mineralne,pasek gumowaty.Można ustawić auto podświetlenie,ale wole tego nie używać,napewno ostro kopie po baterii.post-86636-0-26061400-1451546354_thumb.jpgpost-86636-0-30241200-1451546379_thumb.jpgpost-86636-0-18375800-1451546395_thumb.jpg Zegarek jest w pełni oryginalny z gwarancją na 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto straszne ale niech się nosi i długo służy.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zastanawiam się, do czego potrzebne jest wskazanie analogowe w tym modelu? Jeśli dobrze widzę na zdjęciach, wszystko, co moze zaoferować ten zegarek, jest na wyświetlaczu cyfrowym. Wskazówki mogą jedynie przeszkadzać.

 

Edit: mam podobne odczucia względem większości (wszystkich?) casio ze wskazaniem ana/digi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się on nie widzi,wygląda jak podróbki na olx,ale to moje zdanie, właścicielowi ma się podobać ;) ale daj więcej lepszych zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i skoro forester, to chyba bardziej przydatne byłyby pory wschodów i zachodów słońca niż pływy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam jak Forester to musi mieć 4x4 i silnik boxer+turbo :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, do czego potrzebne jest wskazanie analogowe w tym modelu? Jeśli dobrze widzę na zdjęciach, wszystko, co moze zaoferować ten zegarek, jest na wyświetlaczu cyfrowym. Wskazówki mogą jedynie przeszkadzać.

Edit: mam podobne odczucia względem większości (wszystkich?) casio ze wskazaniem ana/digi.

Wskazówki przydaja sie w nocy,nie trzeba męczyć illuminatora na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe foty w pierwszym poscie,tamte były straszne,żenada.Myśle że nowe troche lepsze : ) dziękuje za opinie,prosze o kolejne,może trafi sie jeden pozytyw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.