Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qzar

GW-7900B -1ER - gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich :)

 

Chcę kupić dokładnie ten model G-shock`a - GW-7900B -1ER.

W sklepach których znalazłęm ofertę na ten zegarek jest stan zerowy, może ktoś tu coś wie gdzie można go nabyć, oczywiście w dobrej cenie.

Znalazłem też na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5876806008&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Cena dobra, tylko taki troszkę nieufny jestem, ktoś u gościa już kupował, boje się podróbki kupić :/

 

Nie chcę używki, ostatniego g-shocka (DW-6600) noszę chyba z ponad 15 lat, tego może uda się również długo nosić więc zależy mi na sprawdzonym źródle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca sprawdzony mam od niego już chyba 3 zegarki można brać w ciemno.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim jednak kupisz w ciemno to zapytaj czy zegarek jest na stanie, bo często się zdarza, że tych zegarków nie ma i będziesz czekał aż je sprowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za (p)odpowiedzi. Koniec, końców kupiłem w TT. Dobra cena, miła obsługa i szybka wysyłka :)  

 

Zegarek super. Fakt, wyświetlacz gorzej widoczny od "normalnych" ale tylko trochę, u mnie kwestia przyzwyczajenia :)

 

Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości za ile Ci sprzedali w TT ? Ja negocjowałem cenę i od razu zaproponowali 600,00 zł, dwa razy próbowałem jeszcze obniżyć z nimi cenę, ale odrzucali za każdym razem moją propozycję, na zasadzie: pierwsza propozycja i spadaj Pan ;-)

Ostatecznie kupiłem na Allegro u sprzedawcy zegarkowy_pl. Mogę z czystym sumieniem polecić. Jedyne co, to symbol zegarka na aukcji miał końcówkę 1C, zamiast 1ER, ale sprzedawca wyjaśnił mi, na czym polega różnica (rzekomo inny rynek zbytu), a sam zegarek jest faktycznie ten sam, pakowany w puszkę, wyprodukowany w Tajlandii. Na nim nie ma oznaczenia innego, niż jedynie GW-7900B. Działa, śmiga - jestem zadowolony. Mam 3 lata gwarancji, a na innych aukcjach niektórzy podają tylko 2 lata - z czego to wynika, nie mam pojęcia.

Gratuluję zakupu!


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.