Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

na amazon.de jest dobra cena na Macka - 108EUR, dobrze wychodzi też niszczyciel 75190- 108EUR

przesyłka darmowa

 

może ktoś się pokusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem ultra wkręcony w lego za dzieciaka (lego system i technic) tak potem przez 20 lat sie nie interesowałem i jakoś ze 2 lata temu miłość powróciła i kupiłem dźwig:

 

Zaczyna się niewinnie:

 

post-78137-0-50731900-1521728303_thumb.jpg

 

Ale w sumie to składaliśmy go z żoną ze 2 tygodnie w wolnych chwilach ;)

 

post-78137-0-74568500-1521728349_thumb.jpg

 

 

Niedawno urodził nam się drugi syn i co prawda kompletnie nie mam czasu na składanie ale nosi mnie coś. Dzisiaj zamówiłem Tracked Racer 42065 ale kusi mnie żeby kupić coś dużego. Myśle o koparce 42055 albo arocs 42043. Za koparką przemawia cena do ilości części, minusem w arocsie zaczyna być już cena bo się winduje w górę. Jak kupowałem dźwig 42009 to pamiętam że arocs był za 750zł a teraz już po 900zł.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na amazon.fr był arocs za 670. Ale fakt on już nie jest produkowany zdaje się i będzie tylko drożej.

 

PS. Gratulacje syna

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazon.de jest dobra cena na Macka - 108EUR, dobrze wychodzi też niszczyciel 75190- 108EUR

przesyłka darmowa

 

może ktoś się pokusi

cena spada z dnia na dzien dzisiaj MACK juz tylko 105 EUR

https://www.amazon.de/LEGO-Technic-42078-Anthem-Konstruktionsspielzeug/dp/B075GR44MV/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1521802123&sr=8-1&keywords=42078

i kusiiii

Edytowane przez xaoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tam trzeba mieć jakieś konto?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare euro trzeba doliczyć bo w niemczech mają inny vat który zmienia cene jak sie wybierze adres do Polski aczkolwiek nadal to będzie ze 100zł taniej niż u nas.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i tez cos sobie na wieczor kupilem feadce9f76c6ea671877d8dde115d8db.jpg754d9e0ef3c103274634c162d290848d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabuniek No i super!

 

Ja zlozylem ostatni zakup i powiem ze calkiem fajnie to popyla po dywanie :)

 

 

post-78137-0-52330500-1522047626_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad nim tez się zastanawiałem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i tez cos sobie na wieczor kupilem

 

i sie chwali chęc rozruszania...

 

ja pod wpływem tutejszych kolekcji... jestem na etapie składania swojego własnego PORSCHE... 42056 - taki kryzys wieku średniego ...

 

po dwoch zarwanych nocach ... w sensie zaczynam dopiero gdy dzieci zasną czyli od 21-22 do 02-03 nad ranem 

skończyłem pierwszy rozdział - mam już to co najciekawsze - zawieszenie, skrzynie biegów i silnik.. założyłem koła i jak dziecko jeżdże i "bum-bum-kam" sobie po stole....

obserwuje pracująceog boksera i zmieniam biegi oraz skręcam ;-)))

 

kiedys później założe karoserie - ukryje to co najfajniejsze ale to raczej noce weekendowo-swiąteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

13 dni już mBank blokuje mi środki za zamówienie które Lego z nieznanych mi powodów anulowało.

 

Lego twierdzi że od razu anulowało blokadę a mBank że Lego nie poinformowało ich aby je odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli spychologia w czystej postaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

i sie chwali chęc rozruszania...

 

ja pod wpływem tutejszych kolekcji... jestem na etapie składania swojego własnego PORSCHE... 42056 - taki kryzys wieku średniego ...

 

po dwoch zarwanych nocach ... w sensie zaczynam dopiero gdy dzieci zasną czyli od 21-22 do 02-03 nad ranem 

skończyłem pierwszy rozdział - mam już to co najciekawsze - zawieszenie, skrzynie biegów i silnik.. założyłem koła i jak dziecko jeżdże i "bum-bum-kam" sobie po stole....

obserwuje pracująceog boksera i zmieniam biegi oraz skręcam ;-)))

 

kiedys później założe karoserie - ukryje to co najfajniejsze ale to raczej noce weekendowo-swiąteczne

 

jezeli moge cos zasugerowac,zwlaszcza jak masz zamiar skladac na raty,to nie pozwol by karoseria sie zakurzyla - ok,juz sie zamykam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to zalega mi kilka zestawów, nowych, nierozpakowanych: 42024, trzy pak rocznicowy na 40 lecie czyli 42061+42063+42057 z których można zbudować nową wersję test car. Ze Star Wars 75093 i adwentowy z 2016 75146. 

Zastanawiam się czy nie pozbyć się też całej kolekcji modular building bo nie mam gdzie tego złożyć... 

 

Mogę rozważyć też sprzedaż złożony 8110 w dużym secie bo mam do niego zarówno ładowacz jak i przedni pług plus oczywiście wyciągarkę. 42009 też złożone doposażone o metalowy czarny hak (dość trudno dostępny klocek).

 

A z ciekawych rzeczy to fajnie zapowiada się nowy Ideas: Tron Dziedzictwo. Ciekawe minifigi i jak zwykle w tej serii dobra cena 149,99. Akurat mi starczy z VIP pointów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A mozesz podac numery tych zestawow modulowych ? Z gory pisze ze nie planuje zakupu,bardziej pytam z ciekawosci.

Sprawdzilem wlasnie na Lego.uk te zestawy z Tron-Dziedzictwo..ciekawe czy bedzie pociag ktory byl pokazany pod koniec filmu i czy beda te maszyny latajace :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tron będzie tylko jeden zestaw z serii Ideas. To są zestawy projektowane przez fanów lego. A co do modułowych to wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i... chyba kupię sobie jakiegoś technic’sa tylko jeszcze nie wiem jakiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat, przypomnieliście mi dzieciństwo. Że ja się jeszcze syna nie dorobiłem, no!

 

U mnie zestawy też długo nie stały w oryginalnym kształcie. Rozbierałem, i wszystko lądowało w wielkim koszu.

 

W podstawówce była u nas moda na budowanie kultowego helikoptera Airwolfa. Kto zbuduje lepszy, kto wymyśli więcej bajerów. I oczywiście bus drużyny A. Sam jeszcze lubiłem budować autobusy i statki (ta wspomniana Barracuda 6285 ehh nieosiągalna była, to trzeba było samemu coś kombinować). Żałuję, że nie mam fotek z tamtych lat z tymi własnymi budowlami, zostały niestety tylko w pamięci.

 

Z technicsów moimi zestawami marzeń w tamtych latach były:

 

comment_oliFOoE8LHDPiiCnhAo7TJpuyeZDXAQE

 

2535_l.jpg

Edytowane przez MellWet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa :) Stare Technic miały fajny styl.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze LEGO technic, które dostałem dobre 30 lat temu to taki zestaw:

948-1.jpg

 

Szczątki znalazłem całkiem niedawno, szkoda, że tak niekompletne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa :) Stare Technic miały fajny styl.

 

Zazdroszczę! :D

 

U mnie pierwsza była formuła, albo motorek

 

x25354x2z3v244n5j4o5l2x264p2p21334w2.jpg

 

lego-cafe-racer-set-8810-4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.