Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GregorGT

Pierwsze casio

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się tez nad używanym w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ok :)

 

Tylko ten mój na gumie a ten drugi na parciaku.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taniej tylko wygląd-różnice chyba dobrze widoczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił nowy. Oszczędzasz 80 zł tylko nie wiesz co przyjdzie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Casio ma przebitke?:) nie od dzis wiadomo, ze cena od sklepu zalezy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę jednak sgw-300h. Bardziej mi się podoba. Co do ceny- nieźle niektóre sklepy sobie liczą... Nawet 400 zł :) To już przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co się komu podoba,ale dla mnie tylko wersja zielona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideałem byłby czarny bez srebrnego bezela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu to tutaj napisze, mianowicie chcę kupić sobie jakieś Casio, ale nie mogę się zdecydować czy wybrać serię SGW 300 i wyżej (sam posiadam SGW-100 od paru lat) czy może zaszaleć i wybrać G-Shocka. Niestety na tą chwilę żadnych wyczynowych sportów nie uprawiam, jedynie co to czasem wyjść do lasu na nagonke bądź airsoft (tutaj mój SGW świetnie się sprawdzał).

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet ustawiam tak plus minus na 300zł. Za jakis czas jak sprzedam coś jeszcze to kupuje sobie Casio z kalkulatorem (dziecięce marzenie) :D

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz tego 5600, będziesz zadowolony jak pucha do domu przyjedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę też nad DW-6900, mój wujek chyba coś w jego stylu miał w późnych latach 90-tych początek XXI Wieku jak był w wojsku :)

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6900 to też bardzo dobry wybór :) Grunt żeby się Tobie podobał! Pochwal się na forum jak kupisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu na pewno minie, ale kupię na pewno :) ale pytanie co pierwsze... "kalkulator" czy gshock :)

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

również noszę się z zamiarem zakupu swojego pierwszego G. Na rower i basen - oba sporty amatorsko, dla zdrowia. Budżet do 350zł. Wiem już jakie modele polecacie na początek. A jakich sprzedawców na alle możecie polecić? Jest ich sporo, ale mnie jako laikowi w temacie Casio ciężko się zorientować. Nie chciałbym kupić jakiejś podróbki... Na co zwracać uwagę przy zakupie? Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Ja kupowałem kilka zegarków w firmie Daymon Trade i żadnych problemów z nimi nie miałem. Podobno gwarancja u nich nie obejmuje nieszczelności zegarka, ale mój DW 9052 kupiony u nich po sześciu latach nadal trzyma szczelność. Wiadome, że jak chcesz kupić droższy zegarek z solarem i innymi bajerami to lepiej kupić np. u Sequndusa, Time Trend lub innych firm, które oferują pełną gwarancję trzyletnią z możliwośćią przedłużenia jej o trzy lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daymon jest ok tylko nie daje gwarancji zibi ale ma dobre ceny. Na dobry początek może ten Ci daktarin podejdzie.

http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-g-9100-1e-promocja-i5911737960.html

 

Jest sequndus pewny od zibi ale teraz z tanszych G ma tylko G-7700/7710.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a o co chodzi z tymi gwarancjami Zibiego? Ten z linka który pokazałeś nie ma gwarancji. Co to w praktyce oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi to oficjalny dystrybutor marki casio na Polskę i jego gwarancja jest realizowana w krajowych serwisach.

Inni sprzedawcy prowadzą import własny i dają własną gwarancję.

W tym przypadku reklamacji odsyłasz do sprzedawcy, jeśli nie zwinie interesu  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten nie zwinie kupiłem u niego kilka zegarków :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ja też kupiłem i jestem zadowolony ale tylko wspominam że taka możliwość zawsze istnieję w przypadku takich sprzedawców  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.