Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Adriatica Classic Automatic Eta 2824 godzina zmiany daty

Wątpliwości co do godziny zmiany daty Adriatica datownik ustaniewie godzina eta 2824

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kudlaty889

kudlaty889
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 00:42

Witam, z góry proszę wybaczyć jeśli nie potrzebnie założyłem nowy temat ale nie znalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości. Zostałem szczęśliwym posiadaczem zegarka Adriatica Classic Automatic (to chyba taki model, proszę oto link do wyglądu: http://zegarownia.pl...42.5253a.jpg ),na mechanizmie eta 2824. Chciałem zapytać o której powinna się zmieniać data w zegarku? Po zakupie zmieniała się 2 minuty przed 12 w nocy, natomiast zauważyłem ostatnio że zaczeła się zmieniać 20 minut przed 12. Zegarek był na regulacji wskazówek u zegarmistrza u którego kupiłem (wskazówka godzinowa wybijała pełną godzinę dopiero około 10 minut po) oraz zegarek był na gwarancyjnej wymianie koperty ponieważ dopatrzyłem się wady fabrycznej. Proszę o pomoc czy da się to skorygować (oczywiście u zegarmistrza) żeby tak jak wcześniej data zmieniała się za dwie a nie za dwadzieścia? Czy ta zmiana ma związek z regulacją wskazówek którą przeprowadził zegarmistrz? Jestem laikiem jeśli chodzi o zegarki i jest to mój pierwszy automat. Pozdrawiam i dziękuje z góry. 

• 0

#2 kudlaty889

kudlaty889
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 18:06

bardzo proszę o odpowiedź, martwie się czy tak powino być.

• 0

#3 Wywar

Wywar
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 22:23

Mam Hamiltona na eta 2824 i zmienia sie tak jak pisales tzn 2 min przed, zapewne zegarmistrz tylko popchnal sobie wskazowke i tyle, mialem taki problem z omega to sklepowy zegarmistrz chcial mi to wyregulowac na miejscu dlatego tak napisalem tu jak to moglo byc :) przeciez poco rozbierac caly zegarek :)
  • 0

#4 kudlaty889

kudlaty889
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 00:19

Mam Hamiltona na eta 2824 i zmienia sie tak jak pisales tzn 2 min przed, zapewne zegarmistrz tylko popchnal sobie wskazowke i tyle, mialem taki problem z omega to sklepowy zegarmistrz chcial mi to wyregulowac na miejscu dlatego tak napisalem tu jak to moglo byc :) przeciez poco rozbierac caly zegarek :)

to rozumiem że można to wyregulować żeby zmieniał tak jak wcześniej 2 min przed? może myślał że nie zwrócę na to uwagi... ehh

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Adriatica, datownik, ustaniewie, godzina, eta 2824

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych