Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak prosciej to przelozyl wnetrze zegarka  moduł to bebechy z wyswietlaczem do innej koperty  czyli innego zegarka.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie wątek, ponieważ jestem w trakcie zamiany G-9300 na GW-9400. Po 2ch latach z mudkiem mogę powiedzieć że to świetny zegarek. Pracuję na lakierni (kataforeza) i nie miałem z nim żadnych problemów. Zmieniam bowiem brakuje mi radia (jestem leniwy :) ).

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wygląda opcja z podświetlaniem?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetla sie cala tarcza. Jesli chcesz skorzystac z kompasu, podswietlenie znika i musisz je jeszcze raz aktywowac. Troche to uciazliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudek poszedł już do nowego właściciela (wiec nie mogę fizycznie sprawdzić trybu mute), lecz została mi instrukcja z tego modelu (kto chce niech pisze na PW a moge ja podeslac :) ). Jest w niej napisane ze podświetlenie gaśnie przy użyciu miedzy innymi z trybu kompasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsze jest to, że użycie podświetlenia podczas włączonego kompasu zamraża pomiar.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby oszczędzac baterie to samo ma 9400 alarm barometru wylacza synchronizacje i tez podswietlenie blokuje pomiar czujników,


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało jest G które będą dobrze wyglądać na 16cm nadgarstku. Jeśli lubisz duże zegary i nie będzie Ci przeszkadzać to weź G9300, najwyżej się będziesz zapinał na 1 czy 2 dziurkę ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GW-5600 i jest ok.

 

Może w takim razie GW-6900?

Bierz G9300, może nie będzie tak źle.

GW6900 jest podobnych rozmiarów, ale gorzej leży, będą dziury.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-6900 zdecydowanie nie na taki nadgarstek, pasek będzie piał.

Imo 9300 będzie za duży ale to sam zdecyduj.

Tutaj nie ma problemu z przymiarką takiego modelu, prawie w każdej galerii go oblukasz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9300 nie było.

 

6900 odpada. Odstaje mocno.

 

Najlepiej chyba 9100 na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że G9300 będzie i tak lepiej leżał niż G9100. Poszukaj gdzieś po sklepach i przymierz.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że G9300 będzie i tak lepiej leżał niż G9100. Poszukaj gdzieś po sklepach i przymierz.

Imo nie będzie na 16 cm. lepiej leżał  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój "najnowszy" nabytek :D Pierwszy digital od wielu lat.

 

gNghNGY.jpg

 

Czy można gdzieś dostać inne kolory bezela i paska do niego? Na allegro widziałem tylko czarne.

Edytowane przez Kyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz nadgarstek ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dostać w zibi wszystkie kolory oprócz kilku limitek, węglowe paski też są dostępne.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.