Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pechagto

Bulova Moonwatch w Polsce?

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat bo w naszło mnie na Moonwatch'a od Bulovy.

Normalnie pewnie kupiłbym online ale w sumie pomyślałem "dlaczego nie z salonu?"

Strona Bulovy wskazuje na firmę phu Jubiler czyli "SWISS" jako miejsce, w którym można nabyć jej produkty.

Napisałem do Swiss'a z zapytaniem czy, kiedy, za ile podając konkretny # produktu i otrzymałem taką odpowiedź:

Dzień dobry,

Niestety nie będziemy już mieli zegarków tej marki w naszej ofercie. Nie jesteśmy również w stanie sprowadzić dla Pana określonego modelu.

Pozdrawiam

 

podpisaną przez specjalistę do sprzedaży ze Swiss'a.

 

no i stąd moje pytanie, czy wiecie kto w PL przejął markę Bulova?

Znalazłem Bulovę na stronie time trendu, czyżby oni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Jurajskiej w salonie Time Trend/Zibi od dłuższego czasu jest ekspozycja z zegarkami BULOVY,  tak że chyba to dobry kierunek.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zauważyłem ostatnio właśnie że time trend ma bulove oraz kilka innych modowych marek. Ograniczyli stoiska z seiko, atlantikiem a wystawili nowe inne marki. Jak ostatnio pytałem o model którego nie maja na stronie ani w moim sklepie to okazało się że jednak w innych 4 sklepach w kraju jest ten model dostępny pomimo braku jego obecności na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką odpowiedź na maila

Model ten będzie dostępny u nas w marcu, na chwilę obecna nie mamy jeszcze określonej ceny  produktu.

 

W chwili wejścia na magazyn zostanie on uwidoczniony na naszej stronie timetrend.pl .

 

Ciekaw jestem tej ceny, na razie plotki głoszą, że w usa $550, a w eu E580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Będę śledził bo zacny to zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salony Time Trend mają tę markę w swojej ofercie. Zadzwoń do któregoś nich i podaj nr ref. to uzyskasz pomocne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić - Timetrend jest w stanie "załatwić" ten zegarek. Wczoraj napisałem do nich, dostałem szybką odpowiedź, że ten model został zamówiony i ma dotrzeć w połowie kwietnia. Dostępna będzie wersja tylko na pasku, cena ok .2500 zł. Nie mogłem się oprzeć i zarezerwowałem.

 

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też odpowiedzieli z jakimś długim terminem.

Czy wersja na bransolecie dojdzie w ogóle?

Tutaj film krótki i pełno zdjęć na których widać i bransoletę oryginalną.

Ja chyba z niej rezygnuję, a wziąłbym gdyby mechanizm działał jak w Wiltonie chrono

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to taki długi termin, ten zegarek bardzo powoli się coś wykluwa, bo zapowiedzi były w listopadzie. Ale nie sądzę, że to wina dystrybutora, czytając fora zagraniczne widziałem, że wszędzie zegarek miał być dostępny od kwietnia.

Z wypowiedzi Timetrendu wynikało, że będzie tylko wersja na pasku. Czy będzie można zamówić wersję na bransolecie, nie wiem.

 

Ja chyba wezmę, podoba mi się otoczka historyczna, a na Moonwatcha z prawdziwego zdarzenia, czyli Speedmastera Omegi, nie mam póki co zamiaru wydawać kroci.

 

 

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i jestem mega zadowolony ! :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i jestem mega zadowolony ! :lol::D

Pokaż dobre zdjęcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra. Jak pasek? Na ile u nas wyceniona?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Super zegar, jedyne co mi się nie podoba to przyciski chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra. Jak pasek? Na ile u nas wyceniona?

Cena w salonach TT - 2495 zł. Pasek, na wierzchu tworzywo wzór carbon, podszyty skórą, nie jest bardzo sztywny Drugi pasek w zestawie typu NATO, solidny, zapinany na rzep.

Super zegar, jedyne co mi się nie podoba to przyciski chrono.

Tez nie byłem przekonany, dopiero w chwili włączania i resetowanie chronografu, doceniłem te płetwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia:) Potwierdzam wypowiedź kolegi Bodzian - zegarek jest (a przynajmniej był jeszcze niedawno) dostępny w TimeTrend za 2495 zł. Z rozmowy z przedstawicielem przed zakupem wynikało, że zamówili 14 sztuk do Polski, wszystkie w wersji na pasku, bransoleta w Polsce nie będzie oferowana.

 

Też jestem bardzo z zegarka zadowolony - naprawdę ładnie wykonany, nie ma się do czego przyczepić pod względem wizualnym, może poza mocno podniesionym szafirem, którego wystająca ku górze krawędź nie każdemu musi się podobać, ponadto nie wiem, jak by to wyglądało, gdybym przywalił akurat tą krawędzią o coś twardego. Płetwy chronografu to również kwestia gustu, mi akurat się podobają, bardzo fajnie pracują, mają miękki ale precyzyjny skok.

 

Ogólnie - zegarek jest gruby i sporawy, ale tak jest z każdym chrono. Ma 45 mm średnicy, jednak wizualnie wygląda na mniejszy; mam nadgarstek 17,5 cm i mimo obaw o to, by nie wyglądał absurdalnie, bardzo ładnie układa się na nadgarstku i nie sprawia wrażenia olbrzyma. Warto mieć dość płaski nadgarstek, gdyż dekielek jest również wyoblony i podnosi zegarek.

 

Paski to chyba najsłabsze ogniwo kompletu - pasek carbon uważam za całkiem przyjemny, jednak nie do tego zegarka. Pasowałby do jakiegoś mechanika o minimalistycznej stylistyce, nie do chronografu. Użyłem go tylko raz, po czym zmieniłem na dołączone nato. Nato jest sympatyczne, bo ma naszywkę z datą lądowania na Księżycu i tym podobnymi pierdołami, niestety również nie utrzymało się u mnie długo, bo uważam, że jest badziewnie wykonane i za grube. Z nato zegarek podnosi się naprawdę na ręce.

 

Nie mam obecnie zdjęć pod ręką, ale widziałem gdzieś na jakimś forum gościa, który dokupił ciemnobrązową skórę do tej Bulovy, co też zrobiłem i ja. Uważam, że z ciemnobrązową skórą zegarek wygląda o wiele lepiej, zyskuje znacznie na plus.

 

Do indeksów, wskazówek czy tarczy generalnie nie mam uwag, bardzo ładnie i precyzyjnie wykonane. Zarówno dużą sekundę, jak i małą chronografu można precyzyjnie wycentrować, więc nie ma problemu z "godziną dwunastą". Duża sekunda rzeczywiście pracuje bardzo płynnie (jak na kwarca), bodajże kilka kroków na sekundę, więc płynie. Mam zegarek od dwóch tygodni mniej więcej i faktycznie dokładnie trzyma czas, na razie ani sekundy odchyłki, ten kwarcowy mechanizm jest niezłym rozwiązaniem.

 

Luma jest w porządku, nie ma rewelacji, ale też nie jest najsłabsza, po sensownym naświetleniu trzyma jakiś czas, choć nie wali po oczach, jak w Seiko na przykład.

 

Ze swej strony mogę tylko zegarek polecić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopuję stary temat, jednak zachorowałem na ten zegarek. Jedyne co mnie jeszcze trzyma w domu a nie w salonie sprzedaży, to cena. Czy cena nie jest wyśrubowana względem tego co oferuje?

Powiem szczerze, że naszła mnie na rewolucję w swojej kolekcji i w zasadzie wszystko co miałem poszło pod młotek (Orienty w automacie, seiko, gshocki). Zapragnąłem bardzo uniwersalnego i dokładnego zegarka i przez przypadek wpadłem na moonwatcha. I od niego chciałbym zacząć nową kolekcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w PL to jakiś dramat, na kanadyjskim amazonie ten zegarek kosztuje około 1400zł

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bulova moonwatch mega wygląd. szczerze sam bym sobie sprawił taką, mam accuron'a II na tym samym mechanizmie 262khz i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania i precyzji działania.

 

patrząc na zdjęcia widzę dużo wspólnego z omegą speedmaster :)


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako były już posiadacz tego zegarka (sprzedałem, bo niespodziewanie pojawiła się możliwość zakupu "prawdziwego" Moonwatcha, tylko z tego powodu) mogę powiedzieć, że to naprawdę super sikor. O ile mnie pamięć nie myli kolega z forum, który odkupił ode mnie Bulovę, wystawił ją na bazarku, za znacznie lepsze pieniądze, niż w sklepie, wystarczy poszukać.

 

Ogólnie rzecz biorąc zegarek jest bardzo fajnie wykonany, niezwykle dokładnie chodzi (robił może odchyłkę typu sekunda dwie na miesiąc?) i faktycznie mocno kojarzy się z Moonwatchem Omegi, przy czym trzeba pamiętać, że to nie jest zrzynanie czy kopiowanie, oryginalna Bulova tak wyglądała. Dla kogoś, kogo kręci temat "kosmiczny", a nie chce lub nie może wydać sporej kasy na Speedmastera, jest super rozwiązaniem.

 

Trzeba tylko pamiętać o tym, że zegar jest spory (mam nadgarstek 17,5 cm i było to na granicy sensowności). Może też komuś nie podobać się grubo odsadzone od koperty szkło, mi to nie przeszkadzało.

 

Edit:

właśnie sprawdziłem, niestety zniknął już z bazarku.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już poszła cieszyć kolejnego właściciela :)

 

Zegarek jest naprawdę świetnie wykonany. Trójwymiarowa tarcza z nakładanymi indeksami, bardzo solidna koperta, taki monolit z wystającym poza jej obręcz szafirem - robi to niesamowite wrażenie.

Paski naprawdę dobre, szczególnie nato. Moim zdaniem bardzo dobre, megawygodne i solidnie wykonane.

Dużo smaczków. Naprawdę warto. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tańszą wersję ale werk ten sam;)

 

15356716_10207934073094017_8955119401148


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ....  nie ma się do czego przyczepić pod względem wizualnym, może poza mocno podniesionym szafirem, którego wystająca ku górze krawędź nie każdemu musi się podobać, ponadto nie wiem, jak by to wyglądało, gdybym przywalił akurat tą krawędzią o coś twardego". 

 

 

Pewnie nic. Miałem kiedyś Bulovę Accuquartz (z drugiej połowy lat 70.) i też miała minimalnie wystającą krawędź z szafirem. Nic nigdy nie stało się  z tego powodu. Może Bulova kiedyś tak robiła, a stylista postanowił być wierny oryginałowi? Teraz spoglądam na szafir Certiny DS, kwarcowej z lat 80., no i też tak jest ― nieco wystający.  Chyba wówczas tak robiono. Przy szafirze prędzej porysujesz kopertę, więc szafir właściwie ją chroni.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się sprowadzeniem :D

 

9f96dd0a0ec57326b1d14e99c44558f2.jpg

 

d49b540601447aa9e2306bbeca0295e4.jpg

 

Leży też jakoś tak lepiej niż przymierzana wersja na pasku

 

507b151e0bf142f6eaa8d8d505b1106f.jpg

 

Mega zadowolony jestem!!!

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Rzeczywiście na bransolecie wygląda najkorzystniej.

Możesz zdradzić gdzie dorwałeś?


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.