Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: BREITLING Exospace B55 - zegarek…tylko dla pilotów?

Rekomendowane odpowiedzi

c5f6baee01bcaad1c58a783afd54c7cc_M.jpg
Ostatnimi czasy mówi się wiele o tym, że smartwatche zniszczą szwajcarski rynek zegarkowy. Czy tak się stanie pokaże czas, ale z pewnością producenci „Swiss Made” nie pozostają w tyle i też starają się stworzyć własne wersje tego typu czasomierzy, ale dedykowane dla ludzi, którzy kochają tradycyjne zegarmistrzostwo, a równocześnie potrzebują…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tool-Watch.

 

Jakie czasy, takie narzędzia. Żyjemy w XXI wieku i nie dziwi nas laptop i smartfon jako narzędzia pracy. Może czas zrozumieć, że 200WR i chronograf nie są już najważniejszymi funkcjonalnościami prawdziwego twardziela? Może teraz to prędkość wymiany danych ratuje życie?

Jestem tradycjonalistą, lecz szanuję postęp. Myślę, że to będzie fajny zegarek.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tool-Watch.

 

Jakie czasy, takie narzędzia. Żyjemy w XXI wieku i nie dziwi nas laptop i smartfon jako narzędzia pracy. Może czas zrozumieć, że 200WR i chronograf nie są już najważniejszymi funkcjonalnościami prawdziwego twardziela? Może teraz to prędkość wymiany danych ratuje życie?

Jestem tradycjonalistą, lecz szanuję postęp. Myślę, że to będzie fajny zegarek.

 

Bardzo słuszna i trafna opinia, a przede wszystkim zrównoważona, co bardzo mi się podoba, bo często pod tego typu artykułami padają niepotrzebnie ostre, radykalne stwierdzenia osób, które z góry negują i krytykują tego typu zegarki...ja również jestem wiernym miłośnikiem tradycyjnych czasomierzy, niemniej muszę przyznać, że funkcje oferowane przez coraz to nowsze modele "mądrych zegarków", które to mogą łączyć się np. ze smartfonami, są często praktyczne i tak zwyczajnie, po ludzku - przydatne.

 

Nie zamieniłbym nigdy mojego Speedmaster'a czy EL Primero na taki model, ale nie jestem już taki pewien, czy np. za kilka lat - jeśli trend rozwijania smartwatch'ów się utrzyma - sam nie zacznę poważnie rozważać zakupu takiego modelu do określonych celów, bo będzie on po prostu bardziej praktyczny i funkcjonalny w niektórych sytuacjach.

 

To nie jest dla mnie alternatywa dla zegarków mechanicznych, a jedynie ciekawa opcja dodatkowa.

 

pozdrawiam

C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.