Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bobigzgzv

G-shock gw 9200 Pomocy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam pytanie, mianowicie chodzi mi o model casio g-shock gw 9200, ostatnio na ekranie gdzie pokazuje datę nie widac pelnych cyferek o co chodzi? I czy będzie możliwość naprawy? Mial ktoś podobna sytuacje??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś fotki tego wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Mam pytanie, mianowicie chodzi mi o model casio g-shock gw 9200, ostatnio na ekranie gdzie pokazuje datę nie widac pelnych cyferek o co chodzi? I czy będzie możliwość naprawy? Mial ktoś podobna sytuacje??

Pozdrawiam

 

Miałem posobny problem w tym modelu, w pewnym momencie "przestały się wyświetlać" trzy "kropki" przy wyświetlaniu dnia - serwis zaproponował wymianę modułu - bo samego wyświetlacza, podobno, wymienić w tym modelu się nie da...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki koszt takiej wymiany? Bo gwarancji brak..

 

Z tego co pamiętam to 250PLN

Napisz do ZIBI i zapytaj: [email protected]

 

 

Tak to wyglada

 

Nie widać zdjęcia (bo się domyślam że jakieś wrzuciłeś ) - przynajmniej u mnie nie widać.

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie - czy leci z nami moderator? temat raczej nie związany z inicjatywami no chyba że robimy na forum zrzute na naprawę ryśka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ratuje tylko wymiana modułu.

 

Co do tematu to rzeczywiście jest nie w tym miejscu, co powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Wygląda na padnięty wyświetlacz, który bez problemu można przełożyć, tylko to towar deficytowy, na pacparts jest napisane, że jest objęty restrykcją casio i odsyłają do serwisu. Ponoć często występujący problem w GW-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na padnięty wyświetlacz, który bez problemu można przełożyć, tylko to towar deficytowy, na pacparts jest napisane, że jest objęty restrykcją casio i odsyłają do serwisu. Ponoć często występujący problem w GW-9200

 

No właśnie z tym przekładaniem może być problem - bardzo wątpię żeby jakiś serwis się tego podjął z uwagi na solar, który - podobno (taką informację dostałem w serwisie) - łatwo uszkodzić podczas otwierania koperty... dlatego Zibi proponuje wymianę całego modułu. Poza tym koszt wymiany wyświetlacza może być zbliżony do wymiany całego modułu.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Panel siedzi pod szkiełkiem, odkręcasz dekielek, odczepiasz delikatnie taśmę flex od czujnika i wyciągasz moduł. Dalej to już prosta robota. A panel sobie siedzi w kopercie  <_<

Jedyny problem, to zdobyć nowe lcd

 

edit. Znalazłem na brazylijskiej stronie 75 R$ czyli około 77 zł plus wysyłka i czekanie z miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobigzgzv

A nie lepiej kupić nowy model niż męczyć się z tym? Jeśli masz go od nowości to powinien Ci się już znudzić. Jest za dużo fajnych zegarów, żeby całe życie mieć tylko 1 ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już temat o tym sztukaj dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej naprawa może kosztować Cię kilka stówek a za kilka stówek więcej masz używanego Rangeman'a.

Ja bym tak zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.