Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gabrielxxx

Jak się pozbyć tego G.... z klamry?

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

upatrzyłem sobie klamrę na ebayu, którą bym chciał zamówić , bo wizualnie ładna i cenowo OK i by pasowała do mojej nowej koperty co ma przyjść z Chin;p

Tylko jest jeden problem - klamra ma jakieś logo wycinane (jakby laserem czy czymś, że jest dziura) i nie wiem jak się można tego pozbyć- czy może macie jakieś pomysły?

post-39976-0-52806600-1454747739_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mission impossible. Grawer wygląda na bardzo głęboki, więc musiałbyś zeszlifować całą powierzchnię na grubość około 1 mm. Prościej będzie poszukać innej klamry.

 

P.s.

Niedokładnie widać na tym zdjęciu, ale jeśli to logo jest na wylot, to w takim wypadku nie widzę kompletnie żadnej opcji.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość głębokie logo. Papier ścierny albo dremel i jedziesz :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to logo jest na wylot..... tak mi napisał sprzedawca. A jakby to np wyciąć i tę dziurę zaspawać drutem z nierdzewki, a później zeszlifować ? Dodam, że klamra docelowo ma być wypiaskowana (tak jak koperta). Jest to jakieś rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całych Internetach z pewnością znalazłbyś taką samą klamrę tylko bez logo i nie musiałbyś się bawić w spawacza.

 

Może zapytać kolegę np. Ciecha czy ma coś w tym stylu na stanie.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterMind, no właśnie 2 dni szukałem i tylko w trzech miejscach jest ta klamra do kupienia:

1.Ebay u jednego sprzedawcy po 11 dolarów

2.Ebay u drugiego sprzedawcy po 20kilka euro

3. sklep internetowy po 20kilka euro

no i wszędzie z tym znaczkiem... :(

Też myślałem, że na necie będzie wersja nielogowana, ale niestety nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to logo jest na wylot..... tak mi napisał sprzedawca. A jakby to np wyciąć i tę dziurę zaspawać drutem z nierdzewki, a później zeszlifować ? Dodam, że klamra docelowo ma być wypiaskowana (tak jak koperta). Jest to jakieś rozwiązanie problemu?

Gra nie warta świeczki.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega Staruszek wykonywał klamry i wydaje mi się, że z tamtymi było o wiele, wiele więcej roboty, aby efekt uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba łatwiej będzie zrobić samemu taką klamrę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujac się tytulem-papier toaletowy wystarczy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko staruszek i Ciech mu w tej cenie klamry nie zrobią :)

 

Napisz do kolegi Bury. Nie będzie to koszt 50-80 zł ale może się zdecydujesz.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to logo jest na wylot..... tak mi napisał sprzedawca. A jakby to np wyciąć i tę dziurę zaspawać drutem z nierdzewki, a później zeszlifować ? Dodam, że klamra docelowo ma być wypiaskowana (tak jak koperta). Jest to jakieś rozwiązanie problemu?

Ale w tym przypadku jesteś już bardzo blisko od samodzielnego wykonania klamry. Jakbyś tak wziął kawałek stalowej blachy i...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.