Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gało

Zegarek do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem, posiadam zegarek Casio Edifice 539. Szukam czegoś nowe, ten ma już 2 lata, jest troche porysowany. Ogólnie moje wymagania to : zegarek musi być duży, możliwie jak największy (ten co mam jest spory z tego co czytałem, ale mógłby być większy, a na pewno nie mniejszy), na srebrnej bransolecie (nie lubię pasków), i żeby miał nowoczesny dosyć wygląd, lecz niektóre klasyki też mi się podobają. Jestem niezdecydowany, a chciałbym sobie zrobić jakiś prezent na 19 urodziny. Dzięki za wszystkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz nadgarstek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obwód to samo przedramię to około 30cm może troszkę więcej, a sam nadgarstek 18 około (na styk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oczywiście o nadgarstek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to zmienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba koledze egzo chodzi o to, że więcej niż 46mm na chudziutkim nadgarstku będzie tandetnie wyglądało.

Co kto lubi, ale ja raczej nie chciałbym chodzić w cebuli, która by przykuwała uwagę wielkością z daleka, a już z bliska w porównaniu z nadgarstkiem byłaby hmm zbyt kontrastowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .

Pokaż zdjęcia tego Casio na nadgarstku. Bo zbyt duży zegarek wygląda tandetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie "nieco" za duży. Sam nosiłem się z podobnym problemem jak Ty, pierwszy zegarek to CASIO EDIFICE 527 na bransolecie, szer. 45,5mm. Sadziłem ze zegarki poniżej tej wartości bedą wyglądały bardzo słabo i myliłem się do momentu przymierzenia TISSOT PRS 516 czy TOUCH CLASSIC - oba mają 42mm. Dodam, że w nadgarstku mam 18cm. Zdjęcia poniżej:

 

4d6fc503079c924e0baf3cb0696795fa.jpg5d8e3ee81b75e6f4676dc27f63a5a6e7.jpg2e24046ed9f5ad27ea94045cd7c7c1cb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Casio jest " na styk" nie szukał bym absolutnie nic większego . A nawet coś lekko mniejszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeśli tak mówicie. Ale niech będzie w mniej więcej okolicach tych rozmiarów około 46-49. Podobają mi się duże zegarki. Nie zakładałem nigdy większego, wiec musiałbym sprawdzić jak wygląda. Ale najpierw muszę dowiedzieć się czego najlepiej szukać.  A do tego mam was:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600zł i takie bydlę ? No nie wiem . Serio . Może coś od citizena , albo od seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie o naprawdę duży zegarek będzie ciężko, ale jeśli masz widełki, to przejrzyj (zazwyczaj tego nie mówię, bo to jednak marka modowa) ofertę diesla, tam są zegary nawet powyżej 50mm, jeśli lubisz takie busole i nie będzie Ci przeszkadzać, że uszy mogą wystawać poza nadgarstek, lub cała koperta już w tym przypadku, pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee. Nie diesel . Warte to grosze , a kosztuje majątek . Słaba jakość .

 

W seiko znajdziesz coś powyżej 45mm . W citizenie pewnie także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee. Nie diesel . Warte to grosze , a kosztuje majątek . Słaba jakość .

 

W seiko znajdziesz coś powyżej 45mm . W citizenie pewnie także.

SEIKO 45mm w tej cenie ? nie widziałem takiego modelu, pokażesz coś ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś super dużego to Diesel. Ja sam zaczynałem od tego etapu, nawet mam gdzieś tego samego Edifice'a, teraz 42mm to max. Warto poprzymierzać, poza tym Casio z tą bransoletą jest ciężki, co mi akurat przeszkadzało (ale ja jestem mańkutem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich 46+ to podoba mi się np:

maxresdefault.jpg

Z neta invicta 12564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-CITIZEN-ECO-DRIVE-BM0981-08E/3146 - odpada nie jest na srebrnej bransolecie. 

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-SEIKO-CHRONOGRAPH-QUARTZ-SKS445P1/11756 - wyglądem bardzo przypomina mój zegarek, a chciałbym coś może innego. Może być podobny ale nie w tak znacznym stopniu. 

Z firm jakie piszecie, zegarki, które mi się podobają i są dosyć spore to koszt około 1.5tyś zł. Dla osoby jeszcze nie pracującej i uczącej się jest to ogromny wydatek, dlatego muszę znaleźć jakiś konsensus pomiędzy ceną a jakością. Niektóre zegarki Diesla mi się podobają, ale jaką są wasze za i przeciw do tej firmy. Czy lepiej jednak inwestować w inną, lub zupełnie jak na razie nie zaplatać sobie głowy myślami o zegarku, tylko odłożyć większy pieniądz ?

 

PS: Ktoś mówił o ciężkich zegarkach, ja muszę czuć że na ręce coś jednak mam, mój jest dosyć ciężki jak porównywałem z innym - i  dobrze, niech będzie ciężki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O dokładnie ten model oglądałem, też Casio też EFR. Ale chyba po konsultacjach z moją dziewczyną, stwierdzam, że chyba odpada, zbyt duże podobieństwo jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zegarków firmowanych logo Diesel, to sporo komentarzy możesz na tym forum znaleźć.

Generalnie firmom gaciowo-pachniuchowym mówimy stanowcze nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.