Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WTK

Wybór nowego G-SHOCK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam aktualnie zegarek casio g shock g-7710rl kupiony w zeszłym roku jako używany okazyjnie za 110zł :-D

Wszystko było ok, gdyby nie  bateria która padła jakoś w jesieni.I tak sobie leżał jakoś w szufladzie.

Potem wymieniłem baterie u zegarmistrza i przy myciu zegarka zalał się. :-(

Znów szuflada, po jakimś czasie sam go rozkręciłem, wysuszyłem i ok gdyby nie to, że nie działa dźwięk i przyciski nie dotykają, działa tylko jeden, do tego, jakoś przy rozbieraniu zgubiłem tą przezroczystą blaszkę co jest nad diodami na dole, nad wyświetlaczem, a pod szkiełkiem :-)

 

Chciałbym zmienić na nać innego ale nie bardzo znalazłem coś fajnego z zaufanym sprzedawcą na allegro.

 

Jedynie co mi się podoba to GW-6900 biały od DAYMON-TRADE ale wady to biały i nie będzie gwarancji ZIBI. Raczej go ubrudzę zaraz :-) Widziałem na allegro paski i bezele z innymi kolorami i nie duży koszt.

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-6900a-7er-na-prezent-nowosc-i5373211895.html

 

 

A jak nie to kupie od Sequndus znów g-7710 

 

Z funkcji to dokładnie to co g-7710 ma czyli alarmy z drzemką, dobry stoper, timer, z wad to tylko to że mały i krótkie podświetlenie 

 

Zaryzykować z GW-6900?

Dostanę gdzieś instrukcję pl? 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że wziąć Gw-6900 :) Damon wysyła instrukcję w Pl.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GW-6900, jak Ci się pobrudzi to zmienisz pasek i bezel na czarny i będziesz mieć super zegarek z solarem i radiem na pokładzie, dodatkowo z możliwością ustawienia 3 sekundowego podświetlenia.   ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

W każdym razie bierz coś z solarem, oby tylko baterii nie zmieniać, jak tam tacy magicy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.