Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

benzzema

Potrzebna dziurka w pasku skórzanym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj doszedł do mnie kupiony zegarek. Jednak posiada on zbyt mało dziurek na pasku...i po prostu lata mi na ręce.

Gdzie najlepiej udać się, żeby profesjonalnie wykonali mi dodatkowe dziurki ? Zegarmistrz ? Bo nie chciałbym robić tego na własną rękę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zegarmistrzów zrobi Ci taką dziurkę.

Tylko jest absolutną loterią sprawa czy zrobią to ładnie i równo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej kuśnierz - on się skórami zajmuje zawodowo :)

Kuśnierz zajmuje się głównie futrami. Skorami zajmuje się kaletnik i rymarz.

 

Każdy zegarmistrz zrobi taką dziurkę.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej kupić w sklepie z materiałami szewskimi (?) za parę złotych wybijak do dziurek? Będzie jak znalazł przy nast. okazji skracania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę ogarnięty zegarmistrz powinien mieć taki "dynks" do dziurek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, za zakup wybijaczka to dobry pomysł. Będziesz miał na kolejne okazje i nie będzie trzeba szukać "fachowca" za każdym razem

Albo jeszcze lepiej coś takiego:

 

19d4dcf2816e8fc618f9a3b018f35101.jpg

 

Celowo zamazałem nazwę, żeby reklamy nie robić. Jest to dziurkacz taniej firmy. Kosztuje około 3 dyszki. Do takich potrzeb w 100% wystarczający. U mnie sie sprawdza. :)

A i zrobisz dziurkę w pasku do spodni, czy wykorzystasz do innych potrzeb, dzięki kilku średnicom.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zrobienie dobrej dziurki też nie taka prosta sprawa. A jaki ma kształt? Bo z kwadratowa czy prostokątną będzie trudniej. Do tego sama dziurka nie załatwi sprawy, potrzebna jest farba do zabezpieczenia dziurki, inaczej będzie miała nie ten kolor i zacznie łapać wilgoć.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przyrząd nadaje się do ciekich skórek, przy grubszych zaczyna na brakować albo siły w rękach albo przyrząd się wygina.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem z nim jak do tej pory problemów, ale zawsze można kupić pojedynczy wybijaczek.

Przyrząd pokazałem jedynie jako pewien przykład uniwersalności dla potrzeb domowych.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.