Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Dżinsy a zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

01be3d395dd399cb7a1780083126f30b_M.jpg
Wydawałoby się, że poza zdjęciami reklamowymi, na których osoby ubrane w dżinsy czasami posiadają na swoich nadgarstkach zegarki i odwrotnie – osoby reklamujące zegarki (czy to sportowe, czy wizytowe) mogą być ubrane w dżinsy, więcej związków między tymi dwoma produktami nie ma. Ooo, przepraszam - czasami jeszcze trafiają się paski…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem wersję o kieszonce na prezerwatywy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było dużo później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym artykule jest kilka zupełnie nieprawdziwych stwierdzeń, że aż trudno mi się powstrzymać przed skomentowaniem., Po pierwsze określenie "kowboj" (cowboy) ma w amerykańskim angielskim znaczenie pejoratywne.,To jest mniej więcej odpowiednik polskiego słowa "pastuch",albo określenie osoby podejmującej nieuzasadnione ryzyko (np. kierowcy jeżdżącego jak idiota).Wyjątkiem są kowboje zawodowo występujący w rewiach rodeo ,W tym artykule bardziej adekwatnym określeniem zdobywców dzikiego zachodu było by słowo "pionier" (ang.pioneer).,Po drugie pierwsze Dżinsy Levisa i  Davisa opatentowane w 1873 roku nie były przeznaczone dla pasterzy tylko dla górników kopiących złoto w Kalifornii.,Pierwsze dżinsy dla kowbojów zaprojektował Polak Bernard "Rodeo Ben" Lichtenstein dopiero w 1947 -słynne Wrangler 13 MWZ (ew.11 MWZ) .,Te spodnie znane jako: Men's With Zipper (13 uncji).,Cowboy Cut.,Pro Rodeo.,Western Cut rzeczywiście miały kilka elementów konstrukcyjnych i wykroju,które dostosowały je do potrzeb kowbojów (spodnie Levi's nie dały by rady)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem wersję o kieszonce na prezerwatywy... 

 

 

To było dużo później :)

Ze slipami chyba mylicie...

 

Western Cut rzeczywiście miały kilka elementów konstrukcyjnych i wykroju,które dostosowały je do potrzeb kowbojów (spodnie Levi's nie dały by rady)  

Każdy kto jeżdzi konno wie że szew znajdujacy się w kroku skutecznie tę jazdę uniemożliwia[Levi's]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było dużo później :)

 

Podobno Egipcjanie używali prezerwatyw w roku 1350 p.n.e. 

Wtedy raczej nikt nie nosił zegara słonecznego w małej kieszonce dżinsów więc kto wie co było pierwsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, ale wtedy dżinsów nie było, a gumki były robione z pęcherzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.