Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablos100

seiko baby tuna vs monster vs orient Orient M-Force Blue Dial vs Orient Big mako blue

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę w  wyborze zegarka jak w temacie. Na co dzień ubieram się zazwyczaj w dżinsy i bluzę czyli raczej  na luzie . Czasami koszula lub sweter. Szukam zegarka który będzie można założyć do takiego ubioru i nie będzie wioski ;) . Wielkość mojego nadgarstka to ok 17,5 cm. Proszę Kolegów o rady !Ps na co dzień noszę Rangemana i do wielkości się przyzwyczaiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Z tego zestawu proponuję M-force zacny zegar, miałem polecam  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którykolwiek kupisz to będziesz zadowolony i będzie pasował bo to zegarki w tym samym stylu... M-force jest największy - tutaj bym przymiarkę proponował, Big Mako też raczej warto byłoby przymierzyć... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral Tunczyka ale moje zdanie juz znasz. Mialem tez Big Mako ale nie ma porownania nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster, dokup do niego komplet: bransoleta, guma, fajny skórzany pasek - jeśli Ci się podoba, to długo będziesz się nim cieszył, wstydu nie będzie.

Chyba z tego towarzystwa jest najmniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do menstera to boje się ze będzie za mały . Miałem skx 007 i od razu sprzedałem ze względu na mały rozmiar a są chyba podobnej wielkości ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skx był za mały... to Monster też będzie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak SKX był za mały na 17,5 cm nadgarstek, to może rozważyć dorobienie uszu do jakiegoś budzika biurkowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja uwaga nic nie wnosi do tematu wiec powstrzymać się przed następnymi ... Czy Chcesz powiedzieć ze Monster jest ,, szczytem ,, jaki można założyć na 17.5 cm nadgarstek ?? Jak założyłem skx 007 to kilka osób powiedziało ze wygląda im na damski na mojej ręce ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli występuje taka presja otoczenia to tylko big mako. M-Force też ok ale raczej jako zegar wakacyjny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość German76

skx za mały na 17,5 cm nadgarstku? Ciekawe w czym chadzają osoby wyrażające taką opinię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinieneś zapytać o opinię tych właśnie osób, o których piszesz.

Może moja uwaga była sarkastyczna, ale bez jaj. Skoro piszesz, że zegarek, który jest większy np. od Submarinera wygląda na przeciętnej wielkości nadgarstku na damski, to trudno Ci rzeczowo doradzać. Mimo to spróbuję. Mam taki sam obwód nadgarstka, miałem BigMako i sprzedałem właśnie dlatego, że był za duży, uszy niemal wystawały za nadgarstek. Baby Tuna też jest wielki, ale ma krótkie uszy i IMO zdecydowanie lepiej się układa. Trzeba dodać, że tuńczyk jest sporo droższy od BM i znajduje to odzwierciedlenie w różnicy w jakości wykonania IMO.

Jak SKX był za mały to zakup Monstera jest bez sensu, bo przez szeroki bezel wygląda na jeszcze mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej gadasz , czyli odrzucam big mako. Baby tuna miałeś na ręku, jak wygląda na 17.5 cm łapy ? Nie ma wiochy ze za wielki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M-Force , pomimo sporych wymiarów , dobrze układa się na ręce . Warto przymierzyć i zobaczyć jak to będzie wyglądało.

Zegar naprawde wart swojej ceny .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby tuna to fajny zegarek, ale jego noszenie to męka. Mam około 18cm nadgarstek i naprawdę pomimo jego urody nie nawidziłem mieć go na ręce. Jest gruby i nieporęczny. Będziesz nim o wszystko zawadzał. W starciu z big mako stawiam na orienta. Być może to niższa półka, ale jest lepiej wyprofilowany i wygodniejszy w noszeniu. Czy ładniejszy?... Nie wiem, rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby tuna miałem na nadgarstku przez chwilę, zrobił na mnie dobre wrażenie, byłem zaskoczony, że tak dobrze leży. Ale tu raczej powinieneś kierować się opinią Kolegi Pilota Pirxa, bo on go używał na co dzień. Jeśli chodzi o to jak wyglądał, to do t-shirta czy polo ok, do koszuli bym go nie założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za serdeczne rady ale że jako nie kupiłem jeszcze zegarka, po długich nieprzespanych nocach  do listy dorzucam  jeszcze Citizen BN0150-61E Eco-Drive Watch. Ktoś wypowie się w temacie ?Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrajnie różny zegarek. Kwarc na tle mechaników . Ale bardzo dobry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnej wielkości nadgarstek i Monster wyglądał na nim na bardzo malutki. Ale zegarki ze srebrnym bezelem i czarną tarczą wyglądają na mniejsze, po prostu. Mój Sea Ram ma zdrowe 45mm i bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak monstera już odrzuciłem , biorę pod uwagę baby tunę i citizena ... nie wiem na co się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuńczyk piękny, ale tak jak pisał Pilot Pirx, on mocno odstaje od nadgarstka i jest duże prawdopodobieństwo zawadzania nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuńczyk jest cieńszy niż Rangeman a on nosi mi się wygodnie ...chyba wezmę tuńczyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.