Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Frani

Timex SR626SW Cell wymiana paska na metalowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać bardziej "doświadczonych" i obeznanych w tym temacie ludzi. Otóż, czy jest możliwość wymiany paska gumowego w zegarku Timex SR 626SW na pasek metalowy? Jeśli tak to czym ewentualnie powinienem się sugerować przy doborze takowego paska (poza kolorem oczywiście). Przy okazji, żeby nie tworzyć nowego tematu chciałbym zapytać o polerowanie plastikowego szkiełka w zegarku? Czy dobrym "ruchem" będzie zakupienie papierów wodnych od 800 do 3000 i wypolerowanie tego? Podobno bardzo dobrze sprawdza się pasta do zębów, czy ktoś moze coś więcej napisać na ten temat? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
P.S. przepraszam za słabą jakość zdjęcia. 
 post-89298-0-80794100-1455224658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wypolerowania plastikowego (hesalitowego) szkiełka wystarczy papier w zakresie od 1000 do 2000. Ja wykańczam magicznymi ściereczkami, ale koledzy tutaj pisali, że z powodzeniem używają pasty do zębów, jakiej konkretnie nie wiem.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Czy pamiętasz może rozmiar szkiełka w tym zegarku? A do reszty mam pytanko-czy wymiana na mineralne będzie problematyczna?-chcę to zrobić sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.