Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lenybo

Hamilton Khaki Day Date Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Koledzy,

 

Przestrzegam przed tą aukcją:

 

http://allegro.pl/zegarek-hamilton-khaki-field-day-date-auto-okazja-i5969541615.html

 

opsi stanu zegarka niezgodny ze stanem rzeczywistym, ja się nabrałem jakkolwiek udało mi się go zwrócić.

Sprzedawca  z typu cwaniaczków, bardzo trudny kontakt, straszył mnie swoim radcą prawnym  :D .... 

Ale do rzeczy:

 

  • porysowane szkło a raczej jego powłoka antrefleksyjna
  • rysy na powierzchni uszu ( z czego szczególnie duże na lewym dolnym) wygląda jakby zegarek został przytarty

Wg naszej skali zegarek na 6,5-7/10

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radca prawny jako straszak? Dobrze ze nie prokuratorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca widescreen47 już od dawna jest na mojej czarnej liście. Również przestrzegam przed tym sprzedawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tatzerker
      Witam
       
      Zamienię zegarek Hamilton Khaki King Automatic na Khaki FieldMechanical koniecznie w kolorze czarnym.
      zegarek posiadam od około 6 miesięcy, posiadam oryginalne pudełka, papiery i dowód zakupu. Zegarek posiada normalne ślady użytkowania, nosze go na pasku, oryginalna bransoleta jest w stanie idealnym, nigdy nie noszona.
      Zegarek jest na bardzo dobrym chodzie, noszony na zmianę z SARB017.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.