Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Zegarek z granatową tarczą.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję zegarka z granatowa tarczą, wr100 lub wiecej, średnica 37 - 40mm. Na pełnej bransolecie. Kwarcowy lub , solidny mechanik. W kwarcach wazne żeby sekundnik trafial w indeksy.Nowy. Musi byc dostepny w Polskich sklepach. Do 1000zł. Nie nurek, raczej klasyczny wygląd.

Szukałem, szukałem i zawsze coś mi nie pasowało ( może to ze mna cos nie tak a nie z tymi zegarkami...). Głownie skupialem sie na japonczykach.

Mam nadzieje, że może Wy coś podpowiecie, bo już trace nadzieję...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to tak jak z autami ... nigdy nie można mieć wszystkiego ... :) . Jako głos w dyskusji proponuję takiego Tissota : https://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie/t-classic/pr-100-pl/tissot-pr-100-t101.410.11.041.00.html . Teoretycznie spełnia wszelkie założenia, ale ... tarcza jest niebieska, nie granatowa :( . Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Reya . Tylko trochę większy .

Albo małe divery citizena . Tylko z nimi ciężko w Polsce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedział bym bambino , ale nie spełnia wymogu wr .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to właśnie jest jak ma jedno to brakuje czegoś innego. Atlantiki fajne ale wr tylko 30m i bransoleta nie ma pełnych ogniw. Mimo wszystko dzieki Wam za Wasze propozycje i mam nadzieje, że ktoś może trafi jednak w dziesiątke :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNZG11 na bransolecie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Ale dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nawet na "wyfotoszopowanym" zdjęciu sekundnik nie trafia w indeksy ;)

 

Tu byłbym ostrożny w ocenie i nie wydawałbym wyroków 'skazujących' tylko i wyłącznie na podstawie zdjęć, a spostrzeżenie Kolegi wolałbym sprawdzić w praktyce, oglądając zegarek na żywo. Pozdrawiam! :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką Certinę http://zegarkicentrum.pl/pl/p/Certina-DS-Podium-C0014101104700/25983 i takiego Tissota http://zegarkicentrum.pl/pl/p/Tissot-PRC-200-T0144101104700/29117 . Tissot ma lepszą wodoszczelność ,zakrecana koronkę i jest tańszy.

Który zegarek jest lepszy jakosciowo i,który byście polecielili. Czy mechanizmy są solidne, bo ponoć jakies szwajcarskie werki kwarcowe sa nienajlepsze. Pomozcie prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe kwarce. Nie dał bym 1200 zł za takiego . Za tyle kupił bym automat , albo jakiegoś wszystko mającego citizena.

Jeśli chodzi o kwarce , to naprawdę lepiej się skupić na Japończykach.

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.