Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dusk81

Przywitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem nowym użytkownikiem, wiec czekam grzecznie aż minie 7 dni zeby zadać wam pytanie :)

Na szybko kilka słów o mnie.

Jestem raczej amatorem w dziedzinie zegarków, chociaż bardzo je lubię.

Zegarków mam 6 sztuk ( a raczej 7. To główny powód mojej rejestracji, ale o tym za chwile).

Te 6 sztuk to 3x Diesel (bateria), Fossil, Festina i jeden mechaniczny z którego byłem najbardziej dumny to G.Gerlach ORP Sokół :)

I teraz chwile na temat tego 7.

Jest to Tissot. Zegarek stary, bo po dziadku. Był w posiadaniu mojego ojca, ale jakoś nigdy sie tym zegarkiem za mocno nie interesowałem. Mój ojciec dla mnie oddał go do renowacji, miał mi go dać osobiście ale nie zdążył. Musiałem wziąć go sobie sam. Niestety nie znam całej historii tego zegarka (a szkoda, i juz nie dowiem sie o nim więcej od ojca), dlatego w późniejszym terminie zrobię osobny post i może wy powiecie mi o tym zegarku cos wiecej (nie chodzi mi o żadne wyceny itp. bo nie interesuje mnie taka wartość tego zegarka. Dla mnie i tak ma dużo, duzo większa).

A na chwile pozdrawiam forumowiczów i do usłyszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Witamy serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.