Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kosows

G-Shock wodoszczelność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio spotkałem się z informacja że niektóre modele G-Shock posiadają wodoszczelność 100M, to zmieniło moje życie :( . Do tej pory myślałem że wszystkie G mają 20BAR. Uświadomcie mnie proszę czy to prawa a jeśli tak to co to za modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz o tym słyszę - każdy G ma 20 bar wodoszczelności. Już pierwsze dw-5000 z '83 miały 20 bar wodoszczelności, więc musiałeś gdzieś źle usłyszeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał kolega barteq i sadzę że jeśli się coś zmieni to raczej w druga stronę. Obecnie nawet protrek'i mają WR 200 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... w jakiejś ofercie niedawno widziałem na allegro czy olx przy g-shocku ktoś napisał 100m.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... w jakiejś ofercie niedawno widziałem na allegro czy olx przy g-shocku ktoś napisał 100m.

To chyba raczej pomyłka lub jakiś fake :) inna sprawa, że u zegarmistrza zazwyczaj przy sprawdzaniu wodoszczelności wykonuje się test to 10 bar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... w jakiejś ofercie niedawno widziałem na allegro czy olx przy g-shocku ktoś napisał 100m.

Wiara w to co ktoś napisze ... na allegro może prowadzić do spacerów w sandałach zimą ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ( https://m.youtube.com/watch?v=54CmxcME1a0 ) G wytrzymuje nawet 1000m ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj (

) G wytrzymuje nawet 1000m ;)

tutaj mamy froga w całej stalowej kopercie + ISO no i ciśnienie statyczne praktycznie a nie dynamiczne, ale nie zmienia to faktu że wynik mega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile więcej wytrzymałby zegar po hydromodzie. Chętnie bym zrobił test, ale niestety nie mam możliwości :(


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem na jakimś forum ale jak widać głupoty dlatego wolałem zapytać tutaj bo wiem że osoby udzielające się na tym forum mają ogromną wiedzę. Ja sam byłem pewny że obecnie żaden model nie ma 10atm ale nie znam starszych modeli zbyt dobrze dlatego takie pytanie. Wszystko jasne dzięki za rozwianie wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie przeczytałem na jakimś forum ale jak widać głupoty dlatego wolałem zapytać tutaj bo wiem że osoby udzielające się na tym forum mają ogromną wiedzę. Ja sam byłem pewny że obecnie żaden model nie ma 10atm ale nie znam starszych modeli zbyt dobrze dlatego takie pytanie. Wszystko jasne dzięki za rozwianie wątpliwości.

Podsumowując, takie "zasłyszane" informacje nie powinny zmieniać Twego życia. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

piowa, bierzesz na siebie zmiany w życiu Kolegi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pomylił i napisał G-shock zamiast baby-g


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie pomylił. To jest G, tylko że trochę mniejszy. 

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc jednak ;) można natomiast przyjąć że wyjątek potwierdza regułę a te G to wypadek przy pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden

 

DW-620-1A_seahera.jpg

 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.