Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Wyniki - Ranking ulubionych firm Klubowiczów za rok 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking ulubionych firm Klubowiczów AD 2015

 

Wyniki głosowania:

 

post-64635-0-45066800-1456132390_thumb.jpg

 

Przebieg głosowania:

 

post-64635-0-32990600-1488563511_thumb.png

 

Głosowało 74 uczestników. Każdy miał do dyspozycji 55 punktów, łączna suma punktów powinna więc wynosić 4070, ale wynosi 4068 - użytkownikowi przemotl1 nie został policzony głos za 2 punkty. Uwzględniłem w rankingu Chronos Art - informacja o końcu działalności firmy pojawiła się w 2015 roku.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAjnie, że CI się chciało. Szkoda, że mała liczba uczestników - co wypacza ogólny pogląd - choć czołówka do przewidzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dzięki za poświęcony czas i wytrwałość podczas liczenia głosów. Widzę, że moje ulubione firmy osiągnęły dobre wyniki. AP i PP w pierwszej dziesiątce. Szkoda, że Vacheron Constantin dopiero 17 zwłaszcza, że rok 2015 był dla nich wyjątkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za całość opracowania!

Cieszę się, że moje ulubione firmy są w czołówce :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyniki i wlozona prace w opracowanie rankingu. Rolex konsekwentnie pnie sie w gore. Moze wreszcie kiedys zdetronizuje Omege :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Edmund Exley, dobra robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa, dzięki za inicjatywę.

Omega rządzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 74 uczestników to nawet więcej niż w zeszłym roku, ale jednak taka formuła rankingu już się wyczerpała i czas ją zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie ulubione w pierwszej trójce :)

 

Edmund, dziękuje za organizację.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Seiko godne trzecie miejsce :D Szkoda że Orient nie zmieścił się w pierwszej dziesiątce. 

Edytowane przez piterzi4795

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 74 uczestników to nawet więcej niż w zeszłym roku, ale jednak taka formuła rankingu już się wyczerpała i czas ją zakończyć.

 

Coroczny ranking stał się już na forum pewną tradycją, którą moim zdaniem warto podtrzymywać. Zabawa pozwala na dostrzeżenie ciągłych zmian własnych upodobań w ramach zegarkowej pasji. Dzięki za przygotowanie rankingu.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ranking. Uważam że co roku to świetny pomysł.

Zasłużone, wysokie miejsce Seiko - o jeden punkt za drugim Rolexem, jedenasty orient tez cieszy oko.

Dziwi mnie tylko ja dalem punktu Bulovie - ma świetne kwarce z serii Precisionist. Chinczyk SeaGull w tym roku trzy punkty, pewnie za rok wiele więcej!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ranking to miła tradycja, ale dziś jednak nie do końca zdaje się już odzwierciedlać upodobania forumowiczów. Np. tak rozreklamowany i zbierający zachwyty Tudor znalazł się dopiero w trzeciej dziesiątce. Kilka innych firm również ma naszych lokalnych "forumowych ambasadorów", ale często oni nie głosowali, więc trudno oprzeć się wrażeniu, iż rzeczywisty ranking wyglądać mógłby inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możne warto zrobić zestawienie/wykres jak wyniki zmieniały się na przestrzeni lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ciekawe ze klubowicze postawili kilka marek wyżej nad innymi... Tymi które by nie powiedzieć chamsko zawsze wygrywały z nimi w każdej innej konkurencji? A tu nagle takie zmyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

A mnie  bardzo cieszy wysokie miejsce Vratislavi.  :)

Uwazam ja za najlepsza z Polskich marek i milo mi ze inni tez cenia ja wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.