Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek Glashutte Spezimatic 26 Rubis

Ile warty? zegarek glasshutte niemiecki specizmatic 26 rubis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kar00lo

kar00lo
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 luty 2016 - 12:17

Ostatnio znalazłem u mojej babci zegarek Zegarek Glashutte Spezimatic 26 Rubis, identyczny jak ten : https://www.youtube....h?v=SWE3M2W7GdY. Stan jest całkiem niezły, uznam jako bardzo dobry. Zegarek jest na chodzie. Dziadek dostał go kiedyś w zamian za pracę w górnictwie. Było to bardzo dawno. Wczoraj dokupiłem do niego bransoletę koloru złotego (rozciągliwą) i wygląda on pięknie. 

Jak sądzicie, ile taki zegarek może być warty, bo w sumie noszę go normalnie i nie wiem co o nim myśleć, z góry dziękuję za pomoc :)

Użytkownik kar00lo edytował ten post 28 luty 2016 - 12:24

• 0

#2 Montepulciano

Montepulciano
  • Użytkownik
  • 399 postów

Napisano 28 luty 2016 - 16:08

na forum nie prowadzimy wycen. Każda rzecz jest tyle warta ile ktoś jest za nią w stanie zapłacić. Poprzeglądaj portale aukcyjne i zobacz w jakich cenach się sprzedawał (istotne żeby się sprzedał, bo niektórzy sprzedający mają bardzo dobre zdanie o swoim towarze i przywalają ceny z sufitu). Na naszym bazarku ostatnio pojawił się Glashutte spazmatic ale zdaje się inny model, nie mniej jednak może to być wskazówka. A że chodzisz w nim - to bardzo dobrze, po co trzymać go w szafie :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, glasshutte, niemiecki, specizmatic, 26, rubis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych