Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RfN

Casio MW 303

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, jako nowy użytkownik forum chciałbym wszystkich serdecznie powitać.              

 

Mam do Was takie pytanie.

 

Czy znacie naprawdę porządny serwis Casio? Posiadam zegarek Casio MW 303 (jak na zdjęciu). Kupiłem go bardzo okazyjnie. Kiedyś miałem już taki (pamiątka po dziadku), dlatego zakupiłem kolejny raz, a nie było to łatwe, bo ciężko trafić ten Casio. Problem jest z tym wyświetlaczem. Gdy go dostałem słabo wyświetlał, ale działał na 100%. Po wymianie baterii wyświetla dobrze, ale nie mogę ustawić choćby daty. Przekręcam koronkę i żadnego efektu. U mnie zegarmistrzowie albo w ogóle nie chcą się go dotykać, albo „no mogą coś tam popatrzeć” (niezbyt przekonujące). Może ktoś ma jakieś pomysły. Będę wdzięczny za rady.

 

Pozdrawiam

 

 

 

post-90003-0-99267400-1458043466_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba po wymianie baterii reset zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba po wymianie baterii reset zrobić?

Witam,

Był robiony. Gdy przekręcam koronkę do przodu to normalnie działa zmiana funkcji. Gdy przekręcam do tyłu, nie działa funkcja ustawień daty, godziny, alarmu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.