Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Takie dwa Wostoki, różne generacje mechanizmów, ale te same wskazówki, podobny styl, starszy spieszy, szkiełka do poprawki, wstępnie 50 z moją wysyłką za oba.

post-29239-0-07162500-1428517530_thumb.jpg

post-29239-0-48871000-1428517540_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot i Rakieta oba sprawne powiedzmy po 30 /szt. z moją wysyłką

post-29239-0-09861600-1428517599_thumb.jpg

post-29239-0-57192200-1428517605_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię łucza 23 kamieniowego w chromowanej kopercie. Interesuje mnie stan bardzo dobry (ma to być prezent). Info proszę na PW.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

Mam problem,moze mi pomozecie :-D

Kolega ma w tym roku 50tke marzy mu sie rusek z czasow komunii. Zatem poszukuje takowego lata 70te jakiegos wypasionego,ktory byl wtedy marzeniem,mechaniczny,okragly czy byly w stalowych kopertach?? Stan NOS lub bliski najlepij z pudlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

Mam problem,moze mi pomozecie :-D

Kolega ma w tym roku 50tke marzy mu sie rusek z czasow komunii. Zatem poszukuje takowego lata 70te jakiegos wypasionego,ktory byl wtedy marzeniem,mechaniczny,okragly czy byly w stalowych kopertach?? Stan NOS lub bliski najlepij z pudlem.

Tu masz katalogi:

https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums?banner=pwa

popatrz na roczniki i na zegarki i określ się konkretnie jakiego szukasz to może wtedy będzie łatwiej  :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pany - czy ktoś kiedykolwiek widział (poza tą którą ma Gordon i @Kris) 30 kamieniową zarię na werku 2015 ? Czy ten biały kruk ma cenę? Okrutnie mnie ciekawi czy mając kasę można taką zdobyć - oczywiście taką jaką ma Kris złoconą a nie tego brzydala Gordona :D Bo chyba nie istnieje rynek wtórny w przypadku tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pany - czy ktoś kiedykolwiek widział (poza tą którą ma Gordon i @Kris) 30 kamieniową zarię na werku 2015 ? Czy ten biały kruk ma cenę? Okrutnie mnie ciekawi czy mając kasę można taką zdobyć - oczywiście taką jaką ma Kris złoconą a nie tego brzydala Gordona :D Bo chyba nie istnieje rynek wtórny w przypadku tego modelu?

Tak. Ja. Kupiłem jakieś dwa tygodnie temu tylko że w chromie w stanie zbliżonym do tej Gordona (koperta lepsza, tarcza trochę gorsza). Numer seryjny niższy bo 9938. Póki co nie chodzi, ale myślę że to nic poważnego, najprawdopodobniej zwykłe czyszczenie i smarowanie ją ożywi. Cena? :ph34r:

Nie ma ceny na takie zegarki. Może być 500 i 5000 zależy na jakiego desperata kolekcjonera trafi. Tych zegarków po prostu nie ma. Ja dałem grosze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o katalogi i sprawne poruszanie się po nich oraz wyciąganie informacji z nich dla kolegów to gregch jest tu prawdziwym GURU 

Plusik zasłużony po raz kolejny panie kolego 

Dzięki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pany - czy ktoś kiedykolwiek widział (poza tą którą ma Gordon i @Kris) 30 kamieniową zarię na werku 2015 ? Czy ten biały kruk ma cenę? Okrutnie mnie ciekawi czy mając kasę można taką zdobyć - oczywiście taką jaką ma Kris złoconą a nie tego brzydala Gordona :D Bo chyba nie istnieje rynek wtórny w przypadku tego modelu?

 

No ja widziałem jeszcze kilka. Cenę ma, jak wszystko, myślę, że taka realna to w przeliczeniu na złotówki 2000-3000 zł (taką osiągnęłaby na portalu aukcyjnym). Oczywiście pewnie raz na kilka lat można trafić taniej, jeśli sprzedający nie jest do końca świadomy, co sprzedaje. W zeszłym roku zdaje się była jedna na Ukrainie za około 350 zł, ale aby upolować ją w takiej cenie, trzeba liczyć na cud, mieć olbrzymie szczęście lub śledzić przez 24h na dobę wszystkie aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie - przyznam szczerze, że myślałem, że to będzie jakiś dużo większy pieniądz. Chociaż pewnie taka jak Krisa mogłaby kosztować trochę więcej, mimo wszystko nerki nie trzeba dla niej wycinać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chętnie kupię taka tarczę w dobrym stanie - może być też inna pasująca do koperty i mechanizmu  (oczywiście z zgodnie z przytaczanymi w poprzednich postach katalogami).

 

Ewentualnie może ktoś podzieli sie swoimi doświadczeniami z czyszczenia rosyjskich tarcz - ta w moim zegarku (ze zdjęcia poniżej) jest uklejona czymś co odbiera cały urok zegarka - zamiast się mienić straszy jakimś nalotem :/

Sam nie podejmę się jej czyszczenia, nie wiem czy też czy takie czyszczenie jej nie ziszczy? Czy zegarmistrze podjemują sie mycia tarczy?

Pozdrawiam

2208917_tarcza.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój się podejmuje, ale jest bardzo ostrożny, więc zwykle cudów nie oczekuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie kupię taka tarczę w dobrym stanie - może być też inna pasująca do koperty i mechanizmu  (oczywiście z zgodnie z przytaczanymi w poprzednich postach katalogami).

 

Ewentualnie może ktoś podzieli sie swoimi doświadczeniami z czyszczenia rosyjskich tarcz - ta w moim zegarku (ze zdjęcia poniżej) jest uklejona czymś co odbiera cały urok zegarka - zamiast się mienić straszy jakimś nalotem :/

Sam nie podejmę się jej czyszczenia, nie wiem czy też czy takie czyszczenie jej nie ziszczy? Czy zegarmistrze podjemują sie mycia tarczy?

Pozdrawiam

 

Pokaż dobre zdjęcie tarczy bez szkiełka to może, któryś z bardziej doświadczonych kolegów coś podpowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się do tego zabrudzenia przyzwyczaję, w końcu zegarek ma już swoje lata.

Nie uda mi się tego dobrze oddać na zdjęciu, chodzi o lekkie zmatowienie tarczy, w pełnym słońcu ładnie lśni, w świetle sztucznym widać że coś z nią nie jest tak. Jutro udam się z nią do zegarmistrza może coś poradzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi red_2004 on chyba taką rakietę ma na zbyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie - przyznam szczerze, że myślałem, że to będzie jakiś dużo większy pieniądz. Chociaż pewnie taka jak Krisa mogłaby kosztować trochę więcej, mimo wszystko nerki nie trzeba dla niej wycinać :)

 4 lata temu jak moja wpadła mi w ręce dostałem propozycję od kolekcjonera z zagranicy opiewającą na kilka tysięcy złotych. Aż sam się zdziwiłem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli jednak trzeba będzie wybrać nerkę.... Kris Twoja jest w stanie super no i złoconej nigdzie na sieci nie mogę znaleźć, w sensie żadnego zdjęcia nie widzę poza Twoim i Gordona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię pozłacaną kopertę do de Luxa 23. Stan jak najlepszy. Ewentualnie wymiana na jakieś części lub cały zegarek. Życzenia na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię pozłacaną kopertę do de Luxa 23. Stan jak najlepszy. Ewentualnie wymiana na jakieś części lub cały zegarek. Życzenia na pw.

 

Napisz do bahuone...ma na pewno :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma w tym roku 50tke marzy mu sie rusek z czasow komunii. Zatem poszukuje takowego lata 70te jakiegos wypasionego,ktory byl wtedy marzeniem,mechaniczny, okragly czy byly w stalowych kopertach??

 

Wypasionego powiadasz? Ja tam w 1978 dostałem na komunię taką oto Czajkę 17 kamieni i o niczym lepszym wtedy nawet nie marzyłem :)

post-80620-0-60537500-1428601507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi red_2004 on chyba taką rakietę ma na zbyciu

Heh zgadza się, miał taką bo ją kupiłem  :mellow:  

No cóż spodziewałem się, tarczy z połyskiem, nie do końca to wygląda jak bym sobie tego życzył.

Ale nie mogę mieć pretensji, bo na zdjęciu jest ciężko to przedstawić. ryzyko zakupów online 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Witam

Wszystkie na chodzie.

Przyjmijmy po 50 złotych za sztukę. Oczywiście wskazane jest się targować.

Przecena na 40 złotych + przesyłka (możliwe negocjacje ;) )

 

Dodatkowo to co poniżej po 50 złotych + przesyłka.

Więcej zdjęć na PW

 

4d11461c035ac99c204358e67aa0f975.jpg251a26df65cf43f8768047b3e31cf685.jpg

 

Czajka na maleńki nadgarstek za 70 złotych + przesyłka

cfec96fe6a9c2589ec34114fae2704b0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko zbrojone do amfibii w Krakowie w hurtowni kosztuje 14,80 PLN :)

 

Kolego, hurtownia twierdzi, że nie mają i nigdy nie mieli szkiełek do amfibii. Czy to na pewno Krak Time?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.