Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Żużel w Polsce i na Świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Ale Ci kurcze zazdroszczę :(

 

Edit.

Tylko frekwencja średnia. I trochę sucho.... :o

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z przyjemnością informuję, że moja firma dołączyła do grona sponsorów WTS Wrocław. Bardzo fajni ludzie tworzą ten klub, życzę samych sukcesów w tym roku choć bez Maksa Drabika będzie to szalenie trudne.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze chłopaki  potrafią bawić się jazdą

świetny pomysł :)i promocja

wierzę że Lublin wróci do ścigania w lidze

pozdrawiam

PS

Jestem  fanem żużla  tak długo ze pamiętam czasy jak na stadionie w Grudziądzu swoje mecze ligowe rozgrywała Stal Toruń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak w druzynie ( Motor Lublin) mistrzowie swiata jezdzili :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

♥ ♥ ♥

 

Piękny pomysł.

Wiadomo ile ludzi wzięło udział w imprezie?

Życzę Lublinowi powrotu w 2017 do ścigania.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Master Yoda, to wy przecieraliście szlaki do wielkiego żużla w Polsce-Hans Nielsen,

ale też nasz chłopak dla Was jeździł , śp.Grzesiu Knapp

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz a co powiesz na szlagiery Grudziądzko- gnieźnieńskie?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Master Yoda, to wy przecieraliście szlaki do wielkiego żużla w Polsce-Hans Nielsen,

ale też nasz chłopak dla Was jeździł , śp.Grzesiu Knapp

pozdr

Kiedyś z nim rozmawiałem w ....Kazimierzu Dolnym na 'imprezie":), sympatyczny gość, strasznie przeklinał :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 1996, Gniezno w ówczesnej 1 lidze, kapitan Tomasz Fajfer robi taśmę, zjeżdża do parku maszyn a Greg Hancock na to: "korwa, Tomek, co Ty zrobiłeś. Korwa ale chujówka!".


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz a co powiesz na szlagiery Grudziądzko- gnieźnieńskie?

Te mecze zawsze były o coś i  i miały klimat ,także dzięki kibicom z Gniezna.

Nigdy nie mozna było być pewnym zwycięstwa,potrafiliscie jeździć u nas i Gniezno przez kilka lat stawało nam na drodze do Ekstraligi.

Bardzo frustrujące porazki GKM na własnym torze,ale i my potrafiliśmy jeździć i zwyciężać w Gnieźnie.

Dlatego zawsze było ciekawie i nerwowo do końca.

Wrogiem nr1 w Grudziądzu był Kacper. :)

Trudno mi sobie wyobrazić Gniezno z takimi kibicami, bez żuzla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motoarena jest po prostu piękna. Ciekaw jestem jak wyjdzie stadion w Łodzi.

 

Wrocław u siebie w Poznaniu wp***dol z Myszami. Ale czwarte miejsce to i tak wynik powyżej oczekiwań. Zwłaszcza bez Maksyma.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wyjazdowym kibicem nie jestem wiec ciężko mi porównać te polskie stadiony. Raz bylem w Grudziądzu i tu faktycznie muszę stwierdzić że widzę różnicę  ;).  Ale oczywiście nie chce nikogo obrazić z Grudziądza. Sam jestem jakby jedna noga z tego miasta i zawsze im kibicuje. A wracając do dzisiejszego występu naszych toruńskich orłów to chyba złota z tego nie będzie ale uważam ze srebro to i tak mega wyczyn obserwując ich dyspozycje w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widząc po ósmym wyścigu 31-17 widziałem już oczami wyobraźni 55-35 i komfortową sytuację za tydzień.

 

Co tam się wydarzyło w wyścigu 14, że leżało dwóch Torunian?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bardzo żałuję, że nie mogłem być na Motoarenie i szczerze zazdroszczę koledze @mati7811.

Bilety sprzedały się w jeden dzień, a ja przespałem.

Mimo wszystko, że wczoraj Toruń pojechał średnio, to wierzę, że są w stanie się zmobilizować chociaż będzie cholernie ciężko.

Na GP na pewno będę w Toruniu.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka stadionów w Wielkiej Brytanii w telewizji.

To jak boiska klubów 3 ligowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Mati.

A co sądzicie o żalach Kacpra, że po dwóch swoich wyścigach był zastępowany?

Chłopaka spotykałem osobiście i lubię ale na miejscu Gajewskiego postąpiłbym identycznie. Bądź co bądź Przedpełski dawał szanse na lepsze punkty niż Kacper, podobnie Miedziński który ewentualnie nie jechałby w 14 gdyby jechał Przedpełski gdyby nie wykorzystał limitu startów kosztem Gomólskiego.

 

To jest sport i teraz pełno lata frazesów, że póki co bliżej złota jest Toruń ale patrząc prawdzie w oczy to na półmetku dwumeczu zdecydowanym faworytem jawi mi się Gorzów...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko przed snem powiem ci tak. Ja uważam ze Gajewski się pospieszył bo Kacper zle nie rokował. Ogólnie u nas jest tak opinia ze to nie był mecz dobrych decyzji Gajewskiego. A co do szans na złoto to ani ja ani nikt z moich znajomych nie wierzy w zwycięstwo w dwumeczu. Nie czarujmy się ale gorzowski tor nigdy nie leżał toruńskim zawodnikom. No chyba ze jakiś cud się stanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie rokował źle ale popatrz, w pierwszym wyścigu przyjechał przed wolnym Vaculikiem i słabym Jensenem a nawet nie załapał się na szprycę Iversena, który jak pokazał dalszy ciąg meczu - mocny nie był. W następnym swoim biegu przyjechał trzeci, pokazał plecy słabemu jeszcze w tamtej fazie meczu Kasprzakowi. Natomiast Pawełek był po dwóch podwójnych zwycięstwach z Hancockiem, m.in. nad  Zmarzlikiem. Nie uważasz, że to Przedpełskiego należało w tej sytuacji eksploatować w największym możliwym zakresie?

 

W obliczu tego wyniku jedyne szanse na złoto dla Torunia jakie widzę to albo deszcz i diametralnie różne warunki torowe od tych z treningu albo wykopki zrobione przez Chomskiego i ubijanie toru pod dyktando komisarza toru.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Niestety się Toruniowi nie udało chociaż matematyczne szanse jeszcze są... szkoda! Ale Gorzów w tym meczu był zdecydowanie lepszy.

Na więcej przemyśleń później bo teraz emocje biorą górę...

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@gustaw6666

Zacząłeś już sezon? ;)

Mi może się w końcu uda w lany poniedziałek wybrać do Torunia.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem. Mam roztrojenie jaźni. Sponsoruję Poznań bo tu jest największy rynek dla mojej firmy. Sponsoruję Wojtka Lisieckiego jeżdżącego dla Krosna bo bardzo lubię chłopaka i czuję misję aby uratować jego karierę.

A kibicować na stadionie byłem w Gnieźnie bo w sercu na zawsze START :) 52-38 na inaugurację u siebie z Opolem.

 

Apropos Wojtka Lisieckiego - kupiłem mu silnik jakiego chłopak nie miał od 4 lat. Mecz wyjazdowy w Ostrowie - 0,2*,2. Nie jakoś wystrzałowo ale po dwóch latach padaki opinie kibiców są w tonie pozytywnego zaskoczenia.

 

Uwielbiam ten sport.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.