Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Yakovlev

Zakup grupowy gratów z Aukro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem a chciałbym dowiedzieć się czegoś o zakupach na aukra.ua

Mógłby ktoś może na priv udzielić mi kilka informacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli komuś została lub chce się pozbyć koperty do Molni pod gruby mechanizm to chętnie odkupię ;)


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli komuś został bezelek czrny do wostoka amfibii z checia odkupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po bezele proszę się ustawić w kolejce, pisałem o tym już dawno ;D dziękuję ;)

 

Czarne bezele chętnie odkupie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ceny beda duzo wyzsze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Bezele to chyba najlepiej wykonane elementy zegarkowe z wszystkich, które zamawialiśmy, co ?

Nie ma wstydu przed Ryśkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezele to chyba najlepiej wykonane elementy zegarkowe z wszystkich, które zamawialiśmy, co ?

Nie ma wstydu przed Ryśkiem ;)

Ja wiem, mój bezel jest porysowany tak jak i tarcze ;D ale za to koperty wykonane są bardzo dobrze ;) wskazówki też wyglądają przyzwoicie ;)

 

Może wiecie, te bezele to chrom czy stal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Porysowane ? Bezel być może bo przyszły wrzucone luzem, tzn. wszystkie razem złożone do kupy, ale tarcze ??? Przecież każda była oddzielnie zapakowana ?

Przyznam, że nie oglądałem każdej z osobna, bo nie było czasu i wydawało mi się, że są "fabrycznie" (cokolwiek by to nie znaczyło) zapakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bezeli to sa dobrze wykonane, chromowany mosiadz no i dobrze ze nie jakas naklejka tylko wszystko przykryte ladnie szkiełkiem. Bardzo ciasno wchodza praktycznie nie da sie przesuwać ale jest na to rada;)


A no i wodziałem te bezelki na ebayu za 30 dolcow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, gra wstępna juz była  :)

Jacek  - pytanie (w imieniu conajmniej kilku z nas)   - kiedy druga akcja?  :D

Nie pisz proszę, że "nie ma szans" itd. 

Masz doświadczenie z pierwszej akcji, koledzy maja pojecie jaki towar dostaną, nic tylko robić drugą akcję.

Koledzy  - myślicie że będzie zapotrzebowanie na kolejne "graty" z aukro za jakiś czas? 

 

Nie odpisuj Jacek narazie nawet jak byś chciał. Proszę  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porysowane ? Bezel być może bo przyszły wrzucone luzem, tzn. wszystkie razem złożone do kupy, ale tarcze ??? Przecież każda była oddzielnie zapakowana ?

Przyznam, że nie oglądałem każdej z osobna, bo nie było czasu i wydawało mi się, że są "fabrycznie" (cokolwiek by to nie znaczyło) zapakowane.

Moja tarcza mołni porysowana i z plamą... Ale za to reszta w porządku :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Moja tarcza mołni porysowana i z plamą... Ale za to reszta w porządku :)

Przykro mi. Uwierzcie, nie rozpakowywałem i nie przeglądałem każdego z zapakowanych w papier i woreczek strunowy przedmiotów, zakładając, że przy takim zabezpieczeniu nic nie mogło się stać. Jednak stało się. Nauczka na przyszłość, której nie wiem jak zaradzić. Jeszcze raz przepraszam za jakiekolwiek wady przedmiotów.

 

No dobra, gra wstępna juz była  :)

Jacek  - pytanie (w imieniu conajmniej kilku z nas)   - kiedy druga akcja?  :D

Nie pisz proszę, że "nie ma szans" itd. 

Masz doświadczenie z pierwszej akcji, koledzy maja pojecie jaki towar dostaną, nic tylko robić drugą akcję.

Koledzy  - myślicie że będzie zapotrzebowanie na kolejne "graty" z aukro za jakiś czas? 

 

Nie odpisuj Jacek narazie nawet jak byś chciał. Proszę  :rolleyes:

 

Odpiszę teraz od razu zastrzegając, że jeśli dojdzie do następnej podobnej akcji to na pewno nie na taką skalę.

Tzn. chodzi o ilość przedmiotów, zmian, rezygnacji, dodatkowych zamówień, itp. Uwierzcie, w pewnym momencie jest to nie do ogarnięcia.

 

Jeśli kiedykolwiek podejmę się czegoś podobnego to max na 5 przedmiotów. Liczba uczestników dowolna.

Szybka akcja, bez żadnych rezygnacji, wyłącznie dla zdecydowanych.

Uważam, że otrzymaliśmy doskonałe ceny hurtowe. Porównajcie sobie ceny z aukro oraz ceny tych samych przedmiotów, tego sprzedawcy na ebay.

Taniej to już chyba by było gdyby ktoś sam pojechał to odebrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje, a Twojej winy w ryskach nie ma zadnej, tani towar, ja się spodziewałem że tak będzie ;)

Pisze się na drugą akcje jak by co ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na pewno na bezelki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do bezeli to...

Bardzo ciasno wchodza praktycznie nie da sie przesuwać ale jest na to rada;)

 

Czy podzieliłbyś się swą wiedzą? Na dniach będę zmieniał bezel w mojej amfie i taka rada bardzo by się przydała, pewnie nie tylko mnie.

 

 

 

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze sie na conajmniej trzy kooperty do molni i kilka tarcz koronki i wskazowki.

Tak mi sie spodobala moja pasowka ze zlozylbym jeszcze kilka.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

Jeśli kiedykolwiek podejmę się czegoś podobnego to max na 5 przedmiotów. Liczba uczestników dowolna.

Szybka akcja, bez żadnych rezygnacji, wyłącznie dla zdecydowanych.

Uważam, że otrzymaliśmy doskonałe ceny hurtowe. Porównajcie sobie ceny z aukro oraz ceny tych samych przedmiotów, tego sprzedawcy na ebay.

Taniej to już chyba by było gdyby ktoś sam pojechał to odebrać ;)

No właśnie dlatego prosiłem żebyś nie od razu odpowiadał  :rolleyes:

 

Wielka jest Twoja praca i przyjmij wyrazy uznania bo w pewnym momencie  to pomyślałem że nikt tego nie jest w stanie "ogarnać"

Okazało sie że można. Powiem więcej - nikt tego lepiej do tej pory nie zrobił  :D

Odpocznij troszkę i zrobimy powtórkę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze sie na conajmniej trzy kooperty do molni i kilka tarcz koronki i wskazowki.

Dokładnie to.

Co prawda najpierw leżałem z gorączką a teraz się urlopuję to czuję, że chciałbym sobie zrobić Błyskawicę - Pilota przynajmniej.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powtórka możliwa , to świetnie . Ograniczenie asortymentu jak najbardziej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jeszcze jedna taka akcja, ja się piszę na 100 % ; trochę to trwało, ale przynajmniej każdy z nas przywrócił coś do życia i pewnie jest zadowolony. Jacek, przemyśl temat i pewnie parę osób będzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładał juz ktoś te nowe bezele do amfibii? Czy jest jakis magiczny sposób jak to zrobić? Ze starymi sobie radzę, ale z tym nie potrafie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, przecież juz wszyscy o tym pisali ;). Musisz włożyć jakiś cieńszy drucik od tego ze starego bezela ;). Ja np. Oskubalem plastikowe zamknięcie z opakowania chleba tostowego i w środku był drucik który założyłem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.