Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kasowanie postów [?]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr Ratyński

Piotr Ratyński
  • Użytkownik
  • 9668 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 23:32

Dlaczego ktoś wykasował moje posty, bez porozumienia się ze mną, pomimo tego, że były zgodne z regulaminem? (temat MASTER YODA)  Już dawno chciałem to tutaj powiedzieć, jak ktoś ma mnie gdzieś, to musi się liczyć z wzajemnością.

• 0

#2 Xpovoc

Xpovoc
  • Użytkownik
  • 2123 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 00:13

Usunięto chyba cały temat Piotrze. Mi też się nie podoba taka moderacja.

Użytkownik Xpovoc edytował ten post 31 marzec 2016 - 00:13

• 1

#3 STARUSZEK

STARUSZEK

Piotr

• Użytkownik
  • 6060 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 00:28

Cały temat trafił do kosza a czy słusznie?
Trudno to rozpatrywać, gdyż jak wiesz Piotrze wszystko jest względne. Bierz tez pod uwagę, że wiele wydarzeń ma drugie a nawet trzecie dno, którego często nie znamy i nigdy nie poznamy.
  • 0

#4 Gość_xylog_*

Gość_xylog_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2016 - 05:03

Chyba niektórzy sądzą, że jak nie ma tematu nie ma problemu.
Ale czy na pewno tak jest?
  • 0

#5 OmegaDeVille

OmegaDeVille
  • Użytkownik
  • 2954 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 06:12

Chyba niektórzy sądzą, że jak nie ma tematu nie ma problemu.
Ale czy na pewno tak jest?

Na pewno nie. Problem był i jest, a zamiatanie go pod dywan niczego nie zmienia.
  • 0

#6 rink

rink
  • Użytkownik
  • 845 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 06:12

Historia świata zna wiele takich przypadków, a w psychologii taki proces nazywany jest wyparciem :) . Miłego dnia.
  • 0

#7 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 8705 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 06:25

A ja się już do tego przyzwyczaiłem - w ostatnich miesiącach moich postów zniknęły dziesiątki - piszę coś za godzinę tego nie ma,przestałem się tym przejmować. 

Czasem pozostawianie tych zgodnych z regulaminem a kasowanie niezgodnych albo niewygodnych sprawia że czytany temat staje się bez sensu więc lepiej cały temat usunąć i pewnie tak było teraz.

Co do tematu Markowego przyznajcie sami - dyskusja pod koniec przypominała ploty babć pod kościołem - mielone to samo co kilka postów 

Kilkoro próbowało stworzyć psychologiczny profil Marka - co nim kierowało, co myślał w trakcie pisania i pod wpływem jakich środków odurzających był w danym momencie itd...itd....

Kolejna sprawa to to że w takich tematach udzielaja się głównie forumowicze aktywni tylko w dziale jaki zegarek masz na ręku, majstersztyki (tam jadą po wszystkim i po wszystkich) i jeszcze kilku tematach nazwijmy je plotkarskich no i oczywiście we wszystkich gdzie jest jakaś draka jak ten z MY 

Wczoraj tak przeglądałem działy i nie było prawie nikogo,pojedyncze osoby coś skrobnęły za to na MY nie było miejsca na dole żeby swój login wcisnąć  :lol:

• 1

#8 eye_lip

eye_lip

JFS

• Sprzedawca Profesjonalny
  • 10462 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 06:50

Dlaczego ktoś wykasował moje posty, bez porozumienia się ze mną, pomimo tego, że były zgodne z regulaminem? (temat MASTER YODA)  Już dawno chciałem to tutaj powiedzieć, jak ktoś ma mnie gdzieś, to musi się liczyć z wzajemnością.

Piotrze, ale czy to jest jakaś nowość, czy nagle to zauważyłeś bo dotyczy Twoich postów? Posty są kasowane jak się komu podoba i nikt nic nie tłumaczy, podobnie było z zamykaniem wielu tematów. Jak parę miesięcy temu narzekałem na moderkę to dostałem po prostu od Twojego moderatora kolegi bana od tak... 

• 1

#9 Piotr Ratyński

Piotr Ratyński
  • Użytkownik
  • 9668 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:03

Trudno to zauważyć na cudzych postach, bo nie zaglądam do cudzej korespondencji. Kasowanie niepotrzebnych postów to jest rzecz normalna, ale moderator czy administrator gdy usuwa posty nawet za karę powinien powiadomić o tym autora postu, że to robi i dlaczego, bo to należy do dobrych manier.  W przypadku kasowania całego wątku, gdy tych autorów jest wielu i odpisywanie każdemu zajęłoby dużo czasu można chociaż podwiesić temat z wiadomością dlaczego to zrobiono, bez możliwości dyskusji (temat zamknięty). Dla mnie brak powiadomienia o kasowaniu czegokolwiek i krótkiego wyjaśnienia autorowi dlaczego to zrobiono, świadczy o zwyczajnie o lekceważeniu.

• 1

#10 smc

smc
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:12

A o co poszło tak w ogóle? Trzeba było aż kasować użytkownika master yoda, nie wspominając o postach? Dziwna sprawa,że o sytuacji człowiek dowiaduje się na sąsiednim forum. 

• 0

#11 Gość_xylog_*

Gość_xylog_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2016 - 08:16

Ale i dziwne jest to, że o tym co dzieje się tu, o sprawach forumowych, nie zegarkowych, dyskutuje się tam.
Oczywiście, kasowanie postów jest co najmniej zastanawiające.
  • 0

#12 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 8705 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:16

A o co poszło tak w ogóle? Trzeba było aż kasować użytkownika master yoda, nie wspominając o postach? Dziwna sprawa,że o sytuacji człowiek dowiaduje się na sąsiednim forum. 

Na którym ??? przeszukałem całe i nie ma wzmianki http://www.gryzonie....wforum.php?f=19

• 0

#13 smc

smc
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:18

Paweł, pozwól że się nie ustosunkuje do Twojego posta...

• 0

#14 smc

smc
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:20

Ale i dziwne jest to, że o tym co dzieje się tu, o sprawach forumowych, nie zegarkowych, dyskutuje się tam.

Raczej to było tylko wspomniane na shoutboxie. Nie mniej jednak nie dziwiłaby mnie dyskusja. Tylko ślepi nie widzą, że w dużej mierze wiele osób udziela się na obu forach.

• 0

#15 trez

trez
  • Użytkownik
  • 307 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:24

w sumie to wywnętrzyłem się w temacie master yoda, ale wyleciał, a że ten pewnie też tak skończy, więc co mi tam.

Moim zdaniem więcej złego wprowadza taki wręcz paranoiczny poziom moderacji, problemem nie jest czy moderować, tylko minimalny poziom tolerowanego "bólu d*py", powyżej którego kasuje się jak leci, w efekcie nie wiem, czy coś sie wydarzyło słusznie czy nie, taka trochę pruderyjna powierzchowność się robi z tego.

no nic, może klasykiem na koniec: "żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego" ;)

• 0

#16 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 14264 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:53

Wstydem dla forum były ostatnie wpisy MY.

Ale jeszcze większym wstydem była spora część wpisów w usuniętym temacie. Podsumował to już Paweł. To nie jest kwestia "paranoiczności" czy "pruderii". Po tych określeniach, radach, ocenach wpisy MY stały się stonowane i wyważone. 

Jedyny cytat, jaki mi się ciśnie na usta, to ten z "Moralności pani Dulskiej". Nie przytoczę go jednak.

• 0

#17 trez

trez
  • Użytkownik
  • 307 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:24

Skoro tak było, to dobrze że ich nie ma, bo jeszcze ktoś by się mógł zawstydzić ;) nieco rozbawiło mnie przywołanie Dulskiej, chyba zupełnie inaczej ją odbieramy, ale nieważne już, lepiej jak pooglądam se nowe fotki w galerii, bo prymityfy jak ja, poza brzydkimi postami lubią też obrazki, a nie znają cytatów z literatur, ale co to? mamy internety! to jak to rzekła pani Dulska: "będzie znowu można zacząć żyć po bożemu."

• 0

#18 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 14264 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:30

Jeżeli niektórzy lubią widok stolca oddanego na środek stołu - ich wola. Ale niech robią to u siebie w domu, nie na forum.

Chodziło mi o ostatnią kwestię wypowiadaną przez Dulskiego.

• 0

#19 Walter_87

Walter_87
  • Użytkownik
  • 3836 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:51

Ominęła mnie cala ta sprawa. Może i dobrze. Widzę, że Marka nie ma z nami (czasowo?).

• 0

#20 seiken

seiken

Ojciec Dyrektor

• Użytkownik
  • 1032 postów
  • Gadu-Gadu: 2636475

Napisano 31 marzec 2016 - 10:30

Jeżeli niektórzy lubią widok stolca oddanego na środek stołu - ich wola. Ale niech robią to u siebie w domu, nie na forum.

Chodziło mi o ostatnią kwestię wypowiadaną przez Dulskiego.

A właściwie jedyną kwestię jaką wypowiedział  :P "A niech was wszyscy diabli" 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych