Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daktarin

Idealne połączenie… czyli pasek + zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy już podobny temat „Jaki pasek do mojego ruska” - gdzie doradzamy.

 

W tym temacie pokazujemy i komentujemy swoje najlepsze połączenia paskowo – zegarkowe w zegarkach z bloku wschodniego.

 

Na dobry początek Arabka, która w zestawieniu z zielonym Pattini robi dobrą robotę ;D

 

post-31719-0-18181400-1459547173_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajny temat. :)

 

Ja w ruskich nie przoduję, ale kilka mam i noszę. Między innymi tę slavę poniżej:

 

slava.JPG

 

a tak na ręku:

 

DSC_0345%257E2.JPG

 

Zdjęcia nie z dziś, i chyba już je gdzieś wrzucałem, ale pozwolę sobie jeszcze raz, bo ta Slava robi robotę na "pomarańczowym" pasku Diloy (w nieco większym rozmiarze, ale dopasowanym pod rozmiar Slavy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Marcin - już kiedyś zdaje się komplementowałam, ale powtórzę się. Ten pasek bardzo ożywia tę Sławę i nadaje jej charakteru. Bardzo mi się podoba.

 

Kamil - a gdzie niebieska? :) ta też dobrze ubrana oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kamil - a gdzie niebieska? :) ta też dobrze ubrana oczywiście.

Fanka, mówisz - masz ;)d8b9d93897a0c36dd65ee56a86b58d24.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xeno, fajnie że zagladasz czasami na pod forum radzieckie. A Slava na pasku wygląda świetnie! Do koszuli, tak jak pokazałeś na zdjęciu, idealne połączenie!

 

@Kamil, to Twoje "hendmejdy"? Ten z drugiego zdjęcia z poprzecznym przeszyciem, ma fajny - powiedziałbym - militarny charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie już z Rosiji, ale werk jeszcze radziecki na Redzie czarno-czerwonej z białym przeszyciem :

492eaced856c23adbcd3501a146aa716.jpg4e1d8c285a4618fabb0ef6c9583d8757.jpg90c79ace183d25ee2dd839c754c67820.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

 

 

No to kolejna Slava...

 

 

Świetny pasek. Co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Xeno, fajnie że zagladasz czasami na pod forum radzieckie. A Slava na pasku wygląda świetnie! Do koszuli, tak jak pokazałeś na zdjęciu, idealne połączenie!

Zaglądam często, ale mało się udzielam. Ale czuję się usprawiedliwiony, bo jak mam moje ruskie na nadgarstku, to najczęściej jestem pod krawatem. A ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że jak się ma niewiele do powiedzenia, to przynajmniej krawat wypada mieć. ;)

 

A wracając do tematu wątku, pokaże jeszcze mojego Łucza - jeden z moich ulubionych zegarków.

 

DSC07217_x.JPG

 

... i na nadgarstku:

 

lucz_w_pracy.JPG

 

Pasek, to czarny JVD z białym przeszyciem. Całość jest pozbawiona kolorów, B&W w 100%, klasycznie i elegancko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu wątku, pokaże jeszcze mojego Łucza - jeden z moich ulubionych zegarków.

 

 

Kur... De - miałem takiego w równie dobrym stanie i jakoś nie poczuliśmy do siebie mięty... Teraz jak patrzę na te fotki to zaczynam żałować....

Nie ostrożony człowiek taki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

U mnie krabik w zieleni

b9c67a8d323a.jpg

 

i kolejna Slava  :)

0f7a551db8b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to idealne połączenie, dzisiaj go dokonałem i jak narazie podoba mi się.

Co myślicie? 4ac96ff756394a6e4b8cad2d0b5df915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Chyba tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tutaj biały pasek ładnie się komponuje z białym ringiem i kontrastuje z czarnym pierścieniem wokół szkiełka.

 

6dcd008dbae0cfab2857d1101c7fbae0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślę że tutaj biały pasek ładnie się komponuje z białym ringiem i kontrastuje z czarnym pierścieniem wokół szkiełka.

 

 

Pięknie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę że tutaj biały pasek ładnie się komponuje z białym ringiem i kontrastuje z czarnym pierścieniem wokół szkiełka.

 

 

Bardzo ładnie wygląda. :) Wydaje mi się, że ładnie też by jej (Rakiecie ;) ) było na matowym białym z przeszyciem niebieską nitką nawiązującą do tarczy. No ale to tylko custom chyba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "karbon" dostałem od żony, ale jak dorwałem tą sławę to dopiero wiedziałem gdzie będzie jego miejsce.post-75949-0-40909900-1460540345_thumb.jpg

 

World taim natomiast jest jednym z ulubieńców mojej lubej, myślę że idealnie mu z tym paskiem.post-75949-0-81931400-1460540792_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o takim zestawie? Ja na początku byłem sceptyczny, ale teraz myślę, że ten zielony idealnie pasuje do koloru złotego i czarnych indeksów ;D22749710d641d872b40dcda5e4669ff7.jpgf3de5fef74438202d65c1a83834eaa21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleń ze złotem zawsze idzie w parze, tylko czy klamra paska też jest pozłacana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleń ze złotem zawsze idzie w parze, tylko czy klamra paska też jest pozłacana?

Nie :D ale innej nie miałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.