Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luke_power

Poszukuję szkła do Invicta 0516

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.

Przychodzę do Was z problemem, który się u mnie pojawił...

Posiadam Invictę 0516 - to jeszcze nie problem ;) Najgorsze jest to, że ma zbitą szybkę.

Gdzie taką szybkę mogę zrobić lub nabyć?

Szybka jest płaska, okrągła - 37mm średnicy, 6mm grubości - mineralne szkło, z powłoką antyrefleks.

Pytałem w zakładach optycznych - nie bardzo chcą rozmawiać ze mną w takiej sprawie.

Znalazłem pewną firmę, produkującą aparaturę optyczną, bardzo zaawansowane rzeczy - wycenili mi szkiełko szafirowe - gdy usłyszałem cenę, słodko mi się zrobiło :)

Moi drodzy... Gdzie się udać? Gdzie szukać?

Ahh, serwis Invicta w Holandii oczywiście na mojego maila nie raczył odpisać.

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

W razie pytań, wątpliwości - chętnie odpowiem, w miarę moich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurdebalans

 

Dziękuje za zainteresowanie tematem.

Jak mogłem zapomnieć dodać, że zegarek leży u zegarmistrza - który mówi, że 6mm szkło to dość znaczny problem...

Czy masz może jakieś pomysły, co do takiego szkiełka? Gdzie można je zdobyć?

Niekoniecznie taki materiał, jak był w tym zegarku, pal go licho z antyrefleksem... liczy się dla mnie 37x6 [mm]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to nietypowe szkło, najgrubsze jakie znalazłem w sieci - 4,6mm ale tylko 36 średnicy. Nic mądrego nie mogę poradzić, pozostaje googlować :unsure:

Próbowałeś u sprzedawcy - jakieś namiary na serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis mnie porzucił na pastwę losu, niestety.

Chyba skleję dwie szybki 3mm - zegarmistrz mi wspominał o takim rozwiązaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z europejskim serwisem Invicty nic nie wywalczysz, ale amerykański odpowiada na maile :-). Poza tym spróbuj poszukaj na esslinger.com Mają w sprzedaży sporo szkieł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mako123
      Witam, niestety upadł mi zegarek Raymond Weil 5768 i pękło szkiełko. Mam pytanie ile by mogła szacunkowo kosztować wymiana (prawdopodobnie wyrobienie) szkiełka mineralnego wymiary 2,4cm x 2cm. Niestety 400zł za oryginalne szafirowe jest trochę ponad budżet. Jeśli jest tu osoba, która mogła by się tego podjąć to by było super.

    • Przez BlasiusG
      Moi drodzy. Nie znam się za bardzo, a chciałbym wiedzieć czy w takim zegarku jaki jest na zdjęciu, da się bez problemu wymienić szkiełko? Oczywiście nie chcę sam tego robić tylko u jakiegoś fachowca.
       

    • Przez margolka
      Witam wszystkich zegarkowiczów!
      Przychodzę z pytaniem o pomoc w poszukiwaniu szkiełka/szybki do Atlantica. Mieszkam w Warszawie, niestety gdzie zapytałam o szkiełko to dostawałam odpowiedź, że takiego nie ma lub żebym się gdzieś zgłosiła to zrobią na zamówienie.
      Czy ktoś z Was wie gdzie mogę dostać w Warszawie szkiełko do tego modelu? Będę Wam przeogromne wdzięczna za pomoc!
      Pozdrawiam serdecznie Aleksandra.
      Atlantic

    • Przez peper50
      Witam,
       
      Prezent od narzeczonej jakiś czas leży w szufladie na koszt SEIKO SNKL23. Chciałbym jednak zakładać też LORUS'a ale szkiełko bardzo razi. Polecicie jakiś dobry serwis, który wymieni szkiełko? Byłem w Częstochowie w serwisie Lorusa w tamtym roku bodajże i facet spojrzał na zegarek i był bardziej przerażony ode mnie po czym powiedział, że się nie da.
       
      Znacie dobry serwis wysyłkowy co by sobie poradził z tematem? Będę wdzięczny. Zdjęcie w załączniku.
       
      Pozdrawiam serdecznie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.