Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adgam

Rolex- podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pomoc w stwierdzeniu, czy prezentowany na zdjęciu zegarek pewnego sprzedającego jest oryginalny czy podróbką. Zdjęcia nie są moje. Brak jest innych numerów seryjnych. Widnieje tylko to co na tarczy i pod spodem. Proszę o odpowiedzi.

post-90759-0-95667300-1460217953_thumb.jpg

post-90759-0-91745000-1460217957_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz wątpliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko.....  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miała, to nie zawracałabym wam gitary. Po prostu się nie znam, więc pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba tragiczna. Bateria do niego pewnie 2x więcej warta niż on sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałaś zdjecie jakiegoś Rolexa w internecie??? Np na stronie Rolexa? Ręce opadają.

 

 

"Mam możliwość kupienia konia arabskiego, nie jestem pewien, czy jest pełnej krwi, czy ktoś może mi pomóc?"

post-90297-0-04072000-1460219456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Kolejne dwa posty dot. pytania o oryginalność rolka... Dajcie to pytanie podczas rejestracji: Czy rejestracja na forum ma pomóc w odpowiedzi na twoje pytanie dotyczące oryginalności Rolexa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałam ich mnóstwo...

Do wszystkich znawców Rolexów- nie znam się, nie rozróżniam waszych znaczków, prostych linii, kwadracików, literek pisanych łącznie czy ze złożonych z kresek, mechanizmu koloru czerwonego itd. Zadałam proste pytanie, oczekuję prostej odpowiedzi. Z waszych zrozumiałam, że nie jest to oryginał, ale nie musicie szydzić z człowieka, który się nie zna- tak na przyszłość.

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi na temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o rozróżnianie znaczków tu o chodzi odróżnienie przedmiotu który kosztuje 5 zł od takiego który kosztuje min. 10 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ostatnia uwaga, jak ktoś zauważył na forum, nie ma Rolexów w okazyjnych cenach. Jeżeli cena niska to i podróba, bez wchodzenia w detale. Taka uwaga na przyszłość. No chyba, że ktoś chciał za ten zegarek 10 tys. :).

 

Wszystkiego dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Tak, widziałam ich mnóstwo...

Do wszystkich znawców Rolexów- nie znam się, nie rozróżniam waszych znaczków, prostych linii, kwadracików, literek pisanych łącznie czy ze złożonych z kresek, mechanizmu koloru czerwonego itd. Zadałam proste pytanie, oczekuję prostej odpowiedzi. Z waszych zrozumiałam, że nie jest to oryginał, ale nie musicie szydzić z człowieka, który się nie zna- tak na przyszłość.

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi na temat. 

 

Gdyby było to forum młodych hydraulików pewnie byśmy nie szydzili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk. Zegarek założony kilkanaście razy. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10. Wiem, że to kwestia gustu, ale dla mnie czarna tarcza w tym wypadku wygląda lepiej niż biała, jest super.
      W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Bielsko-Biała/Tychy
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena  43 500 zł.










    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  43 500 zł.



















    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek Rolex Sea-Dweller 4000 116600 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarek w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stąd jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 1 s odchylenia.
       
      Cena 67 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.














×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.