Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patryk1989

poszukiwana uszczelka dekla Diesel DZ4302

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów,

poszukuje uszczelki dekla do zegarka Diesel DZ4302 jeżeli ktoś ma dojścia albo się orientuje gdzie mogę z tym uderzyć proszę o informację.

Pozdrawiam Patryk 

 

 

post-88161-0-25198800-1460448460_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uszczelka naciągana jest na dekiel to możesz użyć okrągłej i nie musi być w kształcie - dopasuje się. Jeśli wciskana w rowek to też za materiał wyjściowy posłużyć może okrągła z tym że najpierw trzeba ją wstępnie naprofilować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Hard Rockin' Amigo
      Chcę kupić jakiegoś  Sinna, gerneralnie nie zdecydowałem się na konkretny model.
       
      Rozważam EZM 3, także 13, ale jednocześnie nie wykluczam U1, U2, bądź 240.
    • Przez Simon106
      Dzień Dobry wszystkim forumowiczom,
      Z chęcią nabyłbym zegarek z lat 90: Fortis Flieger Cockpit.
      Interesują mnie wszystkie warianty tego zegarka (ale najważniejsze, żeby były to egzemplarze z WR 100 nie te z WR 50 (i przezroczystym deklem).
      Zależy mi też na tym, żeby zegarek nie był mocno zmęczony żywotem;-)
      Przykładowe foto w załączeniu.
      Zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
       

       
    • Przez unite.apbrand
      Witam serdecznie,
       
      Na aukcji olx zakupiłem Japońca Diesel Ironside. Ostatnio była zmiana czasu to przestawiłem zegarek do przodu. Pociągnąłem koronkę na trzecią pozycję trochę za mocno i.....wyciągnąłem koronkę z bolcem, włożyłem ją natychmiast na miejsce, zegarek dalej tykał kilka dni, ale od tego momentu wskazówka sekundnika zaczęła co jakiś czas stawać aż w końcu zatrzymała się. Postanowiłem go otworzyć aby wymienić baterię.
      Po ciężkich próbach udało się, (dekielek chyba się zapiekł nieźle w miejscu),  ale po drodze  kolejny mankament. Wydaje mi się jakby czegoś brakowało, są jakieś dwie cewki a powinny być trzy chyba. (foto poniżej)
       

       
       
       
      Z przodu zegarek posiada trzy małe tarczki (min, hours, second)
       
      Prosiłbym o informacje czy zegarek zalicza się do naprawy?
    • Przez Elkozakos
      Witam
      Uszkodziłem niedawno swój zegarek Diesel dz4318 i poszukuję dwóch elementów, mianowicie oryginalnego szkła kolorowego mieniącego się, oraz elementu z nazwą Diesel 10 bar, zaznaczonego na pomarańczowo na zdjęciu.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.