Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszp

Pomysły na paski do Alpina 300M Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam taki to oto zegarek Alpina Diver 300M. Kupiony i użytkowany od początku na branzolecie. Jest to mój jedyny zegarek, który noszę na co dzień.

 

 

 

Chciałbym zakupić dodatkowe paski, no i tutaj zwraca się do Was z prośbą o podzielenie się pomysłami jakie wzory, kolory i tekstury by do niego pasowały. 

 

Styl odzieży jaki noszę na co dzień to smart casual, czyli jeans, spodnie chinos (również kolorowe), koszula i brązowe lub czarne buty połączone że sportową marynarką. W weekendy wskakuję w coś luźniejszego połączonego z butami typu boat czy trampkami. Na specjalne okazję założę garnitur.

 

Jestem otwarty na ciemną i na jasną skórę, paski typu Nato, jak również stalowy „mesh”. Może zakupię parę różnych modeli.

 

Raczej lepsza jakość aczkolwiek nie orientuję się ile za taką przyjemność należy zapłacić. Lubię kupować Polskie produkty i tym samym wspierać rodzimy biznes.

 

Obwód nadgarstka to 19.5 cm.

 

Pozdrawiam,

 

Tomasz

 

post-62358-0-37396400-1460918087_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma Obris pomarańczowa.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zapomniałem wspomnieć, że za gumą nie przepadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki markowy Armida CUDA bardzo wytrzymały i praktyczny. Ja mam czarny, ale są różne kolory.

post-94831-0-07916900-1483991277_thumb.jpg

post-94831-0-74034400-1483991289_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na pomarańczowe wersje serii Performance Hirscha.

Do Kukuczki założyłem Robbyego.

 

7184914_GMG_1751.jpg

7184919_GMG_1748.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez eye_lip
      Jakiś czas temu w związku z planowanym uruchomieniem sklepu internetowego "wyposażyłem się" w zabytkową maszynę do szycia, napędzaną oczywiście nożnie.
       
      Ma chyba ze 100 lat, ale po wielu testach i nasmarowaniu udało się zaimplementować odpowiednie ustawienia do szycia nawet bardzo grubej skóry. Robiłem nawet testy na 5mm grubym kruponie i daje radę.
       
      Główne przeznaczenie to szycie różnego rodzaju wizytowników itp. np. te które można zobaczyć w tle na pierwszym zdjęciu:
       

       
      ... ale też cienkie eleganckie szycie. Promaster to typowy sportowy nurek, ale ktoś zażyczył sobie cienki drobno szyty pasek, za to w nurkowej długości
       
      Tak to wyszło, boki robione liniarką, materiał to jucht barwiony ok. 3,5mm:
       

       

       

       

    • Przez Marek8484
      Witam, zwracam się do forumowiczów, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat posiadanego przeze mnie zegarka. Zegarek Alpina po dziadku, który otrzymał na jubileusz 25lat pracy jako urzędnik w zakładach Borsig - tyle internet w tym temacie. Sam nie jestem pasjonatem i nie mam pojęcia, czy posiadam przedmiot wartościowy?, kolekcjonerski?, a może jest on dość pospolity. Z góry dziękuję za przybliżenie mi tematu, pozdrawiam








    • Przez Seler
      1. Alpina Alpiner Extreme w edycji Freeride World Tour 2023
      Model AL-525FWT4AE6
      Stan 9/10
      Dystrybucja DE, 2023
      Pełen komplet z dokumentami i pudełkiem
       
      4900zł
       
      2. Steinhart Ocean One Vintage Chronograph
      Stan 9/10
      Polska dystrybucja
      Oryginalna bransoleta + pasek skórzany Hirsch Rally
      Komplet z pudełkiem i papierami
       
      3500zł
       




















    • Przez T Atomicus
      Czy jest w praktyce jakaś różnica między rubber a silicone?
      Znaczy pomiędzy kauczukiem a silikonem.
      Mam oczywiście na myśli zastosowanie w paskach do zegarków.
    • Przez Pontifex
      Dobry Wieczór, czy zegarek ze zdjęć jest oryginalny?  Jest wystawiony w atrakcyjnej cenie… może nawet zbyt atrakcyjnej. A serducho do niego strasznie ciągnie, wolałbym nie utopić gdyż zakup jedynie online
       
      pozdrawiam i z góry dziekuje za wszelkie uwagi
      dp




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.