Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szalek

Kasowanie postów/podbić w dziale sprzedam i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, ciekawe, jedne się kasuje inne moderuje i dyskutuje.

Akurat sercem jestem z Mikołajem N, moje 22 min, 10min kolegi któremu ten sam mod usuwa wpis (jakoś przypadkiem się zmówiliśmy), brawo DawPi słuszna droga, na pewno wszystkim żyje się lepiej dzięki Twojej skrupulatności ;)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/134279-sprzdam-seiko-brightz-sdgm003-grand-coctail-jak-nowy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja się toczy na podobnej zasadzie jak gra w szachy z gołębiem, nie ważne jakie są reguły (w tym przypadku regulamin), on i tak poprzewraca figury, na*ra na szachownice i stanie na środku dumny z tego co zrobił. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja widzę, że gołąb dyskutuje :P więc jest postęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega szalek ma dużo do powiedzenia. Zatem proszę o wytłumaczenie, co jest takie niejasne w regulaminie działu sprzedam? Pozwolę sobie zacytować:

 

9.  Pisanie nowych postów przez właściciela, w szczególności mających na celu przeniesienie tematu na pierwszą stronę nie może być częstsze niż jeden raz na 48h. Wszelkie zmiany w ogłoszeniu należy robić poprzez edytowanie postu.

Tak bym prosił w dwóch, trzech zdaniach, bez elaboratów.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne kolego, ale jak widać są równi i równiejsi (patrz wpisy adminów w dziale sprzedam, nie wszyscy od razu kasują, ale zwracają uwagę), a skrupulatność w liczeniu minut jest bardzo różna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jeśli widzisz jakieś nieprawidłowości to raportuj. Mogło coś umknąć. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, Tobie nic nie umknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne kolego, ale jak widać są równi i równiejsi (patrz wpisy adminów w dziale sprzedam, nie wszyscy od razu kasują, ale zwracają uwagę), a skrupulatność w liczeniu minut jest bardzo różna

 

A konkretnie z tą martyrologia? O mnie Ci chodzi? Post Mikołaja odsłoniłem, zeby było wiadomo o co chodzi.

A lekko na luzie dodam. Wstyd, ze na forum gdzie oczekuje się od zegarków precyzji rzędu sekundy na tydzień popiera się osoby, które nie potrafią albo nie chcą odmierzyć 48 godzin. To podważa sens istnienia forum zajmującego się przyrządami do pomiaru czasu ;) Na kiego czorta wam te zegarki? Noście same bransoletki.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, zaraz stanie na środku... ;)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na forum panuje zasada 48 h, a jak ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia to i 90 dni może dostać ;)

Lepiej nie gadać bez potrzeby ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ja wprowadziłbym opcję "okienko czasowe do podbijania"-tylko od 2:00-3:00 w nocy można podbijać, ale codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wprowadziłbym opcję "okienko czasowe do podbijania"-tylko od 2:00-3:00 w nocy można podbijać, ale codziennie.

Jestem za! :)

 

(O tej porze zazwyczaj budzę się w związku z moim słabym snem i często z nudów "zachodzę na forum". Tylko że ja rzadko handluję, więc i tak nie użyję... ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żonę będę budził czy może mi podbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź psa, dzięki temu zyskasz pewność.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sprzedaję ale sztywno trzymam się czasu i podbić - nie odświeżam nawet minutę przed czasem bo skoro zostało ustalone że 48 godzin to 48 godzin a nie 47 i 40 minut - skoro 22 minuty to nie dużo to kiedy będzie dużo ?? po 50 minutach ? po 120 minutach ? 

Szalek zaakceptowałeś regulamin i nie trzymasz się go mając trochę pretensje do policjanta że cię złapał na radar 

Odświeżamy nie wcześniej niż po upływie 48 godzin czyli 48+  a nie 48- 

 

Co mnie osobiście dobija i o czym pisałem to oferta wystawiona czy odświeżona powiedzmy o 12 godzinie a o 14.30 wskakuje z powrotem na szczyt z dopiskiem WYGLĄDA ŻE W REALIZACJI ALE PROSZĘ JESZCZE NIE KOSZOWAĆ      -_-

Nosz ku....a !!!! a kto ma niby skoszować i po co? po co ten wpis! czy to euforia z powodu sprzedanego zegarka że aż muszę to ogłosić całemu światu ? 

Wystarczy edytować i dopisać że w realizacji a po zakończeniu dać kosz w tytule - było to mielone setki razy a pewnie jeszcze dziś taki wpis się pojawi i szlag mnie trafi na miejscu  -_-  :D

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135585-orient-big-mako-blue-pełen-komplet-nieużywana-zafoliowana-bransoleta/#entry1766158

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przykrością stwierdzam że są tu równi i równiejsi . Ja również otrzymałem kiedyś ostrzeżenie na bazarku za podbicie oferty o ok godzine zbyt wcześnie . Ale ok, od tego są zasady. Jednak są koledzy którzy podbijają swoje ogłoszenia codziennie i administracja nie reaguje . A więc zasady są ale uznaniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przykrością stwierdzam że są tu równi i równiejsi . Ja również otrzymałem kiedyś ostrzeżenie na bazarku za podbicie oferty o ok godzine zbyt wcześnie . Ale ok, od tego są zasady. Jednak są koledzy którzy podbijają swoje ogłoszenia codziennie i administracja nie reaguje . A więc zasady są ale uznaniowe.

Podaj przykład - najlepiej link do tych "równiejszych"

 

Jak widzisz że ktos podbił za wcześnie to zgłoś - wystarczy kliknąć przycisk "zgłoś" 

"Administracja" nie przegląda każdego postu na forum bo jest to niemożliwe ale na zgłoszenia reaguje zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciągle, od lat, to samo pitolenie. Dostałem mandat za przekroczenie prędkości. Dlaczego, skoro codziennie widzę innych, jadących szybciej. Mafia, zmowa, spisek. Mgła.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ja mam nawet specjalną listę tych równiejszych i jak wszyscy idą spać, nocami wieczorami i rankami pilnuję aby tych równiejszych lepiej traktowano, kasuję posty ale tak aby nie było tego widać, grzebię specjalnie w kodzie żródłowym forum, aby się nikt nie zorientował ...i tak powoli po cichutku , rośnie potęga władzy nieludzkiej na forum , za kodem binarnym skrzętnie ukrytej .

A liczniki postów się nabijają, oszukiwani reklamodawcy coraz szerszym strumieniem do kieszeni moich niezlicznych pięniądze posyłają, a ja siedzę w tej jaskini bogactwa jak jakiś Jabba ...taka jest prawda o forum a kto myśli inaczej ten trąba 

 

" A tymczasem

Drzwi rozwarły się z hałasem
I ze sklepu na ulicę
W noc, w jesienną nawałnicę
Wybiegł z chrzęstem jeż stalowy
Miał przyłbicę zamiast głowy,
Od przyłbicy aż po pięty
W stal hartowną był zaklęty.
Miał też pancerz - z każdej strony
Mnóstwem igieł najeżony,
Nadto miecz ze stali twardej,
Tarczę tudzież halabardę. " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przykrością stwierdzam że są tu równi i równiejsi . Ja również otrzymałem kiedyś ostrzeżenie na bazarku za podbicie oferty o ok godzine zbyt wcześnie . Ale ok, od tego są zasady. Jednak są koledzy którzy podbijają swoje ogłoszenia codziennie i administracja nie reaguje . A więc zasady są ale uznaniowe.

 

potwierdzam na własnym przykładzie, że regulamin który z zasady ma obowiązywać wszystkich obowiązuje tylko niektórych.

 

 

Podaj przykład - najlepiej link do tych "równiejszych"

 

Jak widzisz że ktos podbił za wcześnie to zgłoś - wystarczy kliknąć przycisk "zgłoś" 

"Administracja" nie przegląda każdego postu na forum bo jest to niemożliwe ale na zgłoszenia reaguje zawsze.

 

 

w jakim celu mam donosić na innych? mnie to kompletnie nie interesuje czy ktoś podbija co 1h czy co 48h. Moderatorzy są od tego żeby kontrolować przestrzeganie regulaminu. Jedyne czego oczekuje to traktowania każdego na równych zasadach.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz ,że moderatorzy szczególnie że to funkcja pro bono, mają czas i mozliwości przeglądania wszystkich wątków codziennie ??? gratuluję wobec tego ...zdrowego rozsądku

Po to jest funkcja "zgłoś" aby skoro mod nie zauważył to zgłosić 

a skoro nie podajesz przykładu równiejszych , to na razie Twoje zarzuty mozna włożyć pomiędzy bajki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie są wymazywane punkty? Tak jak w przypadku kierowców ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.