Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yakubek

G-SHOCK GA110GB-1A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Kilka dni temu zakupiłem Casio G-shock GA110GB-1A

Chciałem zapytać czy zegarek ma jakieś fajne funkcję? Oczywiście oprócz podstawowych daty,godziny, alarmu i podświetlenia :D

Czytałem coś że podświetlenie można włączyć poprzez podniesienie i skierowanie zegarka w stronę twarzy. Jak to ustawić? Coś więcej z funkcji tego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A instrukcji w komplecie nie było?

Auto light włączasz przez pezytrzymanie przez kilka sekund przycisku podświetlenia.

Z ciekawszych funkcji to ma obliczanie średniej prędkości.

 

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Kilka dni temu zakupiłem Casio G-shock GA110GB-1A

Chciałem zapytać czy zegarek ma jakieś fajne funkcję? Oczywiście oprócz podstawowych daty,godziny, alarmu i podświetlenia :D

Czytałem coś że podświetlenie można włączyć poprzez podniesienie i skierowanie zegarka w stronę twarzy. Jak to ustawić? Coś więcej z funkcji tego typu?

Gratki niech się nosi!

Mój pierwszy G-shock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też pierwszy G z serii GA ale z czasem dostrzegłem w nim więcej złego niż dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
    • Przez MagicSmajli
      Witam mam pytanie czy ktoś może wie co to za zegarek? 
      Znalazłem go w śmietniku 😁 dosłownie.
      Nie znam się ale uwielbiam stare rzeczy.
      Więc chciałbym wiedzieć gdzie i kiedy go wyprodukowany.
      Jak tylko zrobię więcej lepszych zdjęć to wstawię.
      Na mechanizmie zegarka jest tylko napis swiss tech. Przejrzałem go z lupą i jedynie na wieczku było słabo widoczne pp/r 171/7





    • Przez KapitanMagellan
      Poproszę o propozycję (zdjęcia) na prv. - rozważę każdą propozycję
       
      kryteria:
      ładny stan wizualny, nie wymagający na ten moment serwisu
      35-38 mm
      lata 60-90
      pozłacana/żółta lub złota koperta
      ,,złoty cyferblat"
       
      za inne propozycję dziękuję.
    • Przez KapitanMagellan
      Sprzedam Casio G-SHOCK GSTS100D-1A4 Zegarek posiadam od nowości. Założony 2-3 razy. Stan oceniam na 9/10 Specyfikacja na stronie producenta: polecam zakładkę watch features, gdzie opisanych jest mnóstwo funkcji zegarka. https://www.casio.com/us/watches/gshock/product.GST-S100D-1A4/   Sprzedaję w komplecie jak na widocznym zdjęciu. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Koszt wysyłki inpost pokrywam. Polecam, ponieważ zegarek prezentuje się jeszcze lepiej na żywo niż na poglądowych zdjęciach. cena: 900 800 zł







×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.