Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Balticus Watches

nowa polska marka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
443 odpowiedzi w tym temacie

#441 el gato

el gato
  • Nowy Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:16

Dzieki, wsparcie wśród znajomych jest potrzebne - informować informować :)

Ja wiem że nachalnie się robi ale.... chcą ten fajny projekt zrealizować - MUSZĘ i mam nadzieję że mnie rozumiecie.

Dla przypomnienia:

Rejestracja i proces zamawiania jest trywialnie prosty.

DZIEKUJE!!

Bartosz, rozumiem że masz kogoś z dobrym angielskim w piśmie co Ci przeredaguje tekst na indiegogo? W tekście szereg literówek, stylistycznie też można w paru miejscach się przyczepić. Zegarki na zdjęciach to pełna profeska ale tekst po prostu nie licuje do poziomu zdjęć co może trochę odpychać. No chyba że taka nonszalancja językowa jest zamierzona z Twojej strony :) Nie jestem anglistą ale znam język na tyle że mógłbym to i owo poprawić jakbyś chciał.

Taka ogólna uwaga: tak jak pisałem, zegarki świetne ale dla mnie  deal breakerem jest chwilowa ( jak sądzę) niemożność przymierzenia zegarka na Śląsku. Jesteśmy zamożni jak jesteśmy i raczej nie liczyłbym na to że ktoś będzie ryzykował zakup zegarka który okaże się za duży. Zresztą nie jestem pierwszy co tak pisze.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości bo stylistyka jest super!

Wojtek

• 0

#442 Balticus - Bartosz

Balticus - Bartosz
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:56

Wojtek,

Prowadze microbrand i nie mam sztabu koretorów, grafików itd itd itd, to są zalety ale i wady micro.

na zdjecia czekałem miesiącami, wszystko się przeciąga i poźniej się nawarstwia i spada na mnie.... produkcja, projekty, salony, wspolpraca z nowym kanałem dystrybucyjnym ehhhh

A na Indiegogo nie moge po odpaleniu niektórych opisów poprawić/zmienić. :(

Mam ten zegarek w stali, wchodzi w bardzo szczególny kanał dystrybucji ale w cenie 1950. Więc Indiegogo to mega dobra oferta.

W poniedziałek mam nadzieje że będę mógł oficjalnie napisać szczególy gdzie dostępny będzie w stalowej kopercie.

• 0

#443 dennyk

dennyk
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 22:02

Bartku a co z tym projektem ala garniturowym?

pozdro

• 0

#444 el gato

el gato
  • Nowy Użytkownik
  • 36 postów

Napisano wczoraj, 14:15

Wojtek,

Prowadze microbrand i nie mam sztabu koretorów, grafików itd itd itd, to są zalety ale i wady micro.

na zdjecia czekałem miesiącami, wszystko się przeciąga i poźniej się nawarstwia i spada na mnie.... produkcja, projekty, salony, wspolpraca z nowym kanałem dystrybucyjnym ehhhh

A na Indiegogo nie moge po odpaleniu niektórych opisów poprawić/zmienić. :(

Mam ten zegarek w stali, wchodzi w bardzo szczególny kanał dystrybucji ale w cenie 1950. Więc Indiegogo to mega dobra oferta.

W poniedziałek mam nadzieje że będę mógł oficjalnie napisać szczególy gdzie dostępny będzie w stalowej kopercie.

W pełni rozumiem i podziwiam. Będę śledził ten wątek czekając na info odnośnie dostępności zegarków w realu.  

Pozdrawiam!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych