Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Balticus Watches

nowa polska marka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
689 odpowiedzi w tym temacie

#681 hass

hass
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 13 luty 2018 - 07:40

Jakiś czas temu zakupiłem Grey Seal 2 (Made in Poland) z niebieską tarczą, od "Ogrodowiczów" z Trójmiasta. Zegarek noszę na meshu, mimo dość "włochatej" ręki naprawdę wygodny. Zegarek jak na parę tygodni używania godny polecenia. Niebieska tarcza zwraca uwagę. Luma, mimo różnych opinii nie jest zła, choć ciut krótko trzyma (imho), Miyotka daje radę (czas około 8-10 sekund do przodu), poza tym bez zarzutu. Stal naprawdę ładnie wypolerowana, szklany dekielek całkiem przyjemny i co najważniejsze mimo "azjatyckich" komponentów, miło zobaczyć zegarek z rodzimym napisem na spodzie tarczy.
1800 zł to dość dużo za podobny zegarek, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe działanie, wygląd i możliwość rozwoju polskiej marki, uważam, że zegarek jak najbardziej warty polecenia.
Jedyną kwestią, której nie jestem jednak w stanie zweryfikować, jest pytanie czy każdy w/w model zegarka jest składany z równą starannością?

To jest zdaje się opis do Grey Seal 1, a nie do Grey Seal 2.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik hass edytował ten post 13 luty 2018 - 07:40

• 0

#682 slawek1

slawek1
  • Nowy Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 luty 2018 - 07:45

Jakiś czas temu zakupiłem Grey Seal 2 (Made in Poland) z niebieską tarczą, od "Ogrodowiczów" z Trójmiasta. Zegarek noszę na meshu, mimo dość "włochatej" ręki naprawdę wygodny. Zegarek jak na parę tygodni używania godny polecenia. Niebieska tarcza zwraca uwagę. Luma, mimo różnych opinii nie jest zła, choć ciut krótko trzyma (imho), Miyotka daje radę (czas około 8-10 sekund do przodu), poza tym bez zarzutu. Stal naprawdę ładnie wypolerowana, szklany dekielek całkiem przyjemny i co najważniejsze mimo "azjatyckich" komponentów, miło zobaczyć zegarek z rodzimym napisem na spodzie tarczy.
1800 zł to dość dużo za podobny zegarek, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe działanie, wygląd i możliwość rozwoju polskiej marki, uważam, że zegarek jak najbardziej warty polecenia.
Jedyną kwestią, której nie jestem jednak w stanie zweryfikować, jest pytanie czy każdy w/w model zegarka jest składany z równą starannością?

Dziekuje za opinie.
  • 0

#683 KajmanPL

KajmanPL
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 16 luty 2018 - 13:53

dzieki panowie za pomoc Balticus dotarl ... i powiem ze jestem milo zaskoczony ...pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#684 slawek1

slawek1
  • Nowy Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 16 luty 2018 - 21:05

dzieki panowie za pomoc Balticus dotarl ... i powiem ze jestem milo zaskoczony ...pozdrawiam

A jakiego kupiłeś ?
  • 0

#685 KajmanPL

KajmanPL
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 16 luty 2018 - 21:18

A jakiego kupiłeś ?

Gwiezdny pyl bez datownika jakosc w stosunku do ceny super

• 0

#686 Ceteth

Ceteth
  • Użytkownik
  • 314 postów

Napisano 19 luty 2018 - 11:09

Z moim GP z datownikiem chyba chemia powoli pryska. Nie ma ktoś ochoty nabyć, dwu tygodniowy duży GP z datą ? :D

• 0

#687 slawek1

slawek1
  • Nowy Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 19 luty 2018 - 18:11

Ja chetnie nabędę grey seal 2 jak sie komuś opatrzy
  • 0

#688 Obywatel

Obywatel
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 20 luty 2018 - 23:43

A ja grey seal 1 :P
  • 0

#689 Brazzi

Brazzi
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 23 luty 2018 - 17:29

Większość dystrybutorów dość mocno obniżyła cenę na helmet diver.
  • 0

#690 Tomek8484

Tomek8484
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 luty 2018 - 20:33

Większość dystrybutorów dość mocno obniżyła cenę na helmet diver.

Waszym zdaniem warto zainteresować się tym zegarkiem w cenie 1200 zł. Szukam dla siebie pierwszego automatu.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych