Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Tani zegarek damski

Adriatica czy coś innego? Adriatica ronda eta zegarek damski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz2147

lukasz2147
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 11:38

Witam jeszcze raz wszystkich forumowiczów, Chciałbym Was prosić o poradę, gdyż chciałbym swojej kobiecie kupić na urodziny zegarek ale z racji na to że jestem studentem i słabo u mnie z kasą mogę na ten cel przeznaczyć maksymalnie około 400zł. Wiadomo, jak każdy chciałbym kupić dobry ładny i tani zegarek co jest awykonalne i trzeba coś znaleźć po środku :) Po przeszukaniu internetu i poczytaniu kilku tematów na tym forum znalazłem takie dwie Adriatici, które wg mnie są dość interesujące:

https://www.zegarek....3159.1211Q.html
https://www.zegarek....512.6173QZ.html

Druga bardziej mi się podoba jeśli chodzi o design ale z kolei pierwsza trochę droższa ma lepsze szkiełko (szafirowe) i chyba lepszy mechanizm bo ten na bransolecie ma Ronde 762, a na pasku Eta F04. Co byście mi doradzili, lub ewentualnie zaproponowali coś innego? :)
Pozdrawiam

• 0

#2 CIESLUT

CIESLUT
  • Użytkownik
  • 4826 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:29

idź do salonu time trend i zobacz co aktualnie mają przecenione

• 0

#3 TomPos

TomPos
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 07:17

Nie mnie oczywiście oceniać, ale uważam, że te zegarki to nie będzie najlepszy strzał...ja bym poszedł w stronę lorusa, który ma zdecydowanie więcej wzorów, ma mechanizm seiko i do 400 zł to będziesz mógł wybrać praktycznie wszystko. Oczywiście Twój wybór jest świętym :)

• 0

#4 Venm

Venm
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 08:14

https://www.zegarek....mex_T20071.html

Klasyczny Timex. 

https://www.zegarek....s_RP674CX9.html

Nieklasyczny Lorus :)

ps. pamiętaj o kwiatach i czekoladkach ;)

• 0

#5 Jan M. Krawczyk

Jan M. Krawczyk

członek Rady Klubu

• Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 2882 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 11:30

Mi też te dwa średnio się podobają. Może klasyczna porada przy takim budżecie: Seiko, Orient, Lorus?

• 0

#6 lukasz2147

lukasz2147
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 23:36

Dzięki za sugestie, tylko mam problem z tym, że moja wybranka chciałaby coś raczej na bransolecie a ten zegarek na pasku wybrałem ze względu na lepszy imo mechanizm :/ a jeśli mogę zapytać to dlaczego te zegarki przeze mnie przedstawione to zły wybór? Z pokorą uznaję krytykę tylko chciałbym poznać argumenty :)

Ps Venm kwiatki i czekoladki to akurat najmniejszy problem :D

Użytkownik lukasz2147 edytował ten post 24 kwiecień 2016 - 23:37

• 0

#7 msokol19

msokol19
  • Stowarzyszenie
  • 5332 postów
  • Gadu-Gadu: 2852416

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:00

Mi też te dwa średnio się podobają. Może klasyczna porada przy takim budżecie: Seiko, Orient, Lorus?

Zgadzam się - jeszcze Citizena bym dorzucił - mają dużo bardzo kobiecych ładnych zegarków.

• 0

#8 Venm

Venm
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:22

Moim zdaniem nie jest to zły wybór te Adriatiki. Prosiłeś jednak o inne sugestie więc podesłałem. Staram się nie podsyłać za dużo bo wiem jak ciężko potem wybrać jak ma się megaaaaa wybór :) 

Ja swojej kupiłem kiedyś taki 

https://dolinski.pl/...en-skw2044.html

I do dziś nosi baardzo chętnie. Mimo że nie jest to jakaś wybitna marka. Dla kobiet zegarek musi być po prostu ŁADNY. 

No i wszystkiego naj dla Twojej wybranki:)

• 1

#9 lukasz2147

lukasz2147
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 17:42

Dzięki za sugestie, Venm, mógłbyś powiedzieć mi coś o tym zegarku, który sprezentowałeś swojej wybrance? ;-) bo pierwszy raz o tej marce a zaintrygowało mnie to że ma dożywotnią gwarancję :o

Użytkownik lukasz2147 edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 17:43

• 0

#10 Venm

Venm
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 21:39

No więc kupiłem go w czasach gdy nic a nic nie wiedziałem o zegarkach. Kierowałem się wyłącznie ceną i poczuciem estetyki :) Jest niewielki, bardzo cienki i taki jakiś nieabsorbujący. Moja lepsza połówka zakłada go tylko na jakieś wyjścia, czyli do sukienki. Nie nosi go na codzień. Działa do dzisiaj i nic się z nim nie działo. Tak że z dożywotniej gwarancji nigdy nie musiała korzystać :)

Natomiast o warunki tej gwarancji warto zapytać sprzedawcę- bo zazwyczaj jest to uwarunkowane okresowymi przeglądami czy innymi takimi... 

Użytkownik Venm edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 21:42

• 0

#11 lukasz2147

lukasz2147
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 10:01

Przemyślałem trochę sprawę i obejrzałem setki zegarków, ale jednak chyba pozostanę przy tej Adriatice na bransolecie, coś mi ona od razu w oko wpadła i teraz jakoś w moim przedziale cenowym, w którym nie chcę przekraczać 400zł najbardziej mi się ona podoba. Mam tylko nadzieję że nie będzie z nią kłopotów i nie będę musiał potem biegać od zegarmistrza do zegarmistrza :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Adriatica, ronda, eta, zegarek damski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych