Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cxax

Zegarek dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Szukam zegarka dla żony na okrągłą rocznicę urodzinową. Żona życzy sobie zegarek w kolorze złotym, na bransolecie. Od siebie dodam, że chciałbym aby miał szafirowe szkło.

Zegarek będzie noszony w 99% wyłącznie do pracy, potem będzie lądował w szufladzie. Zastanawiam się nad automatem lub kwarcem, wolałbym żeby to nie był zegarek solarny.

Budżet +/- 1000 zł.

 

Ponieważ od jakiegoś czasu noszę się zamiarem zakupu ORIENT M-Force Delta (SEL07001D0) fajnie gdyby oba zegarki były w jednym sklepie. Mógłbym niepostrzeżenie zamówić i coś dla siebie :)

 

Przy okazji, czy ktoś z Forumowiczów może potwierdzić jakość bransolety tego M-Force: https://www.youtube.com/watch?v=1jL54djhunA

Na filmie rzeczywiście wygląda ona dość słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Szukam zegarka dla żony na okrągłą rocznicę urodzinową. Żona życzy sobie zegarek w kolorze złotym, na bransolecie. Od siebie dodam, że chciałbym aby miał szafirowe szkło.

Zegarek będzie noszony w 99% wyłącznie do pracy, potem będzie lądował w szufladzie. Zastanawiam się nad automatem lub kwarcem, wolałbym żeby to nie był zegarek solarny.

Budżet +/- 1000 zł.

 

Ponieważ od jakiegoś czasu noszę się zamiarem zakupu ORIENT M-Force Delta (SEL07001D0) fajnie gdyby oba zegarki były w jednym sklepie. Mógłbym niepostrzeżenie zamówić i coś dla siebie :)

 

Przy okazji, czy ktoś z Forumowiczów może potwierdzić jakość bransolety tego M-Force: https://www.youtube.com/watch?v=1jL54djhunA

Na filmie rzeczywiście wygląda ona dość słabo.

 

Jak na złość żona upatrzyła sobie Citizena Eco: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-fb1332-50a-eco-drive-xc-chronograph-titanium-sapphire-japan-ladies-watch

Warto?

fb1332-50a_14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. To bardzo fajne mechanizmy. Jakość powłoki koperty jest też sensowna :)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. To bardzo fajne mechanizmy. Jakość powłoki koperty jest też sensowna :)

 

Dzięki za odpowiedź. Żona się zastanawia, bo to różowe złoto, za mało złote :) Na papierze zegarek wydaje się bardzo fajny, mam nadzieję, że w rzeczywistości również.

 

Czy ktoś mógłby polecić jakąś alternatywę w podobnej cenie, kwarc lub automat?

 

Co do M-Force, to sporo ludzi narzeka na bransoletę, ale chyba coś za coś. Szkło szafirowe i wskazówka rezerwy powinny to zrekompensować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Wahnik
      Dzień dobry,
      Zdecydowałem się wystawić zegarek, który służył mi kilka lat. Certina DS Blue Ribbon należy do rzadziej spotykanych diverów
      Choć używany był z poszanowaniem to ryski w miejscach newralgicznych oczywiście są, stan oceniam na 7/10 .
      Zegarek napędza kwarcowy caliber Eta 955.112 montowana w wyższych modelach. Posiada 7 kamieni, co na kwarc jest sporo.
      Ogólnie jest to mocny podwodnik z zaworem helowym. Zegarek sprzedaję na firmowym pasku przyciętym do nadgarstka około 18 cm.
      W cenie zegarka dołączam miękki pasek gumowy i nurkową drabinkę.
      Oto specyfikacja:
      Model C007.410.17.051.01
      EAN 7612307141718
      Średnica                     42,5 mm
      grubość                      13,5 mm
      Szerokość w uszach  21 mm
      Wodoszczelność       330 m       
      Waga z paskiem        139 g.
       
       
      Koperta stalowa, koronka zakręcana, zawór helowy, szafir z antyrefleksem, data, świecące wskazówki i indeksy: SuperLuminova, obrotowy bezel,
      podwójne zabezpieczenie wodne DS (Double Security), zamek na pasku z podwójnym zabezpieczeniem, sygnowana koronka.
      Z góry dziękuję za tolerancję przy oglądaniu zdjęć - to nie jest moja mocna strona 😉 na żywo zegarek wygląda lepiej.
       
      Za zegarek z kompletnymi papierami i pudłem oraz dwoma dodatkowymi paskami w gratisie życzę sobie 780,00 zł ew. do lekkiej negocjacji.
      W okolicach Warszawy mogę umówić się na spotkanie, lub wysyłam InPostem za 20 zł. Polecam ten zegar jako solidny i efektowny diver.
       
       
       
       








    • Przez cytrusss76
      Chcę kupić zegarek na prezent i zastanawiam się między kilkoma markami, Citizen, Seiko, Tissot i Orient, Atlantic, do kwoty około 2,5 tyś zł. Wiem, że mechanizmy jednej marki są stosowane w innych markach zegarków, ale nie siedzę w temacie, dlatego chcę poznać Wasze zdanie i opinie na temat jakości tych marek. Pod uwagę biorę tylko te 5 marki. Kusi mnie Citizen ze względu na technologie Radio Controled (którego sam noszę) i wieczny kalendarz. Ale z drugiej strony podobają mi się wspomniane Seiko. Jakie macie zdanie o zegarkach Seiko Divers solarnych?
    • Przez Fraktale
      Na sprzedaż używany zegarek Orient Star RE-AV0005L00B automat.
      Stan asekuracyjnie oceniam na 8 w skali formowej, głównie z uwagi delikatne ryski od zmiany pasków. Szkło czyste. Oryginalny pasek założony raz, zapięcie motylkowe Orient.
      Zegarek na zdjęciach jest na bransolecie Casio, która to życzenie może być częścią sprzedaży. Poza tym papierki, pudełko.
      Średnica 41mm, grubość 13mm, pasek 21mm 10ATM (czyli idealnie)
      Cena 2100 zł w tym inpost
       
      edit. Bransoleta gratis jeśli ktoś będzie chciał. Posiadam wszystkie ogniwa. Mogę też dołożyć nowy skórzany pasek Tekla 21mm (taki jak na zdjęciu.
      Zapraszam do rozmowy na PW
      ____________________________________________________________
       
       









       
       






    • Przez RobertG91
      Cześć, zastanawiam się nad dwoma zegarkami:
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-iron-annie-flight-control-dual-time-ia-5140-5-kwarcowy
      Oraz
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-orient-sports-ra-kv0503y10b-kwarcowy
      Który będzie lepszy pod kątem jakościowym? Skłaniam się ku
      Iron Annie, urzekła mnie tarcza, cała w super luminova.
      Przez ostatnie 9 lat używałem Casio Edifice ef131d 1a1 i jestem z niego bardzo zadowolony. Chcę po prostu coś nowego i w innym stylu.
      https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_ef-131d-1a1.html
    • Przez Marqo
      Hej hej, szukam szkła szafirowego do Seiko SRPA21. Raczej proste, nie żadne wypukłe. Nie musi mieć powłoki AR, ewentualnie od wewnętrznej strony. Może komuś zalega w szufladzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.