Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PistolPete

Omega Speedmaster Professional "Moon to Mars"

Rekomendowane odpowiedzi

Omega Speedmaster Professional "Moon to Mars"

 

Przy okazji wietrznego i deszczowego weekendu postanowiłem przytargać z piwnicy sprzęt foto i zrobić sesje zdjęciowe kilku zegarkom.

Na pierwszy ogień poszła Omega Speedmaster Professional w nielimitowanej ale numerowanej wersji "Moon to Mars".

Samego Speediego szczegółowo przedstawiać nie trzeba. Natomiast ten model wyróżnia sie kolorowymi subtarczami, w barwach Ziemii, księżyca i Marsa celem uczcenia wpisania tej ostaniej planety na cele wyprawowe NASA.

 

Mars Marsem ale Moonwatch najlepiej czuje się na księżycu więc i taki charakter sesji starałem sie uchwycić. Zdjęć zebrało sie dość dużo ale nie potrafiłem jednoznacznie wybrać tych najlepszym. Krytyka i uwagi są więc bardzo mile widziane. Ale w pewnych granicach. Zebym się nie zniechęcił.  ;)

 

Zdjęcia nie obrabiane Photoshopem. Używany jedynie Lightroom przy konwersji z RAWów.

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Omega%20Speedmaster%20Professional%20MTM

 

Następna w kolejce, z gotowymi zdjęciami, Eterna Kontiki Date w scenerii szachowej i morskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki! Zwłaszcza 2, 9 i 15 - miazga!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wymieniać które ujęcia są najlepsze, ale nie ma na to sposobu - po prostu wszystkie zdjęcia są świetne. Przykuwająca wzrok kompozycja, atrakcyjna perspektywa kadru i stosowna gra światłem. Zegarek godny pozazdroszczenia, choć klasyczny MoonWatch podoba mi się bardziej ;)

Musisz częściej wyciągać z piwnicy sprzęt foto ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapierające dech w piersiach.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia piękne. Jak ten speedy wypada w codziennym użytkowaniu? Te kolorowe subtarcze nie są męczące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotami wywaliłeś mnie z papci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze te motywy z lądowania na księżycu! 8 lub 10 nadal nie mogę się zdecydować :)

 

Dawaj resztę co obfotografowałeś, bo naprawdę ciekawie zacząłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , w detalach trochę widać raster druku (ale to nie zarzut do fot,broń Boże)

Klimat  bardzo fajny i zegar też :)

Miło się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia piękne. Jak ten speedy wypada w codziennym użytkowaniu? Te kolorowe subtarcze nie są męczące?

Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Mobilizują do dalszego udoskonalania amatorskiego warsztatu.

W codziennym użytkowaniu...hmm.. kolory raczej nie przeszkadzają. Nie są za ostre a same nadruki planet aż tak przyciagajace wzrok Oczywiście odczyt z subtarczy jest nieco trudniejszy niż w klasycznej wersji. Troche jednak trzeba wytężyć wzrok. Fajnie też spojrzeć na rękę spodziewając się klasyka a tu, jednak miła, kolorowa niespodzianka.

Klasyczna wersja, czarno biała, jest piękna. Ma w sobie tę historię i wyrazistość. Mars to Moon lubie jednak za to, że jest nieco inna ale w akceptowalnych granicach. Taki Moonwatch z "twistem". No i coraz rzadszy...

Fajnie , w detalach trochę widać raster druku (ale to nie zarzut do fot,broń Boże)

Klimat bardzo fajny i zegar też :)

Miło się ogląda.

Raster druku owszem widać i na codzień jak się patrzy z bliska. Z jednaj strony minus, z drugiej klimat starych drukarek pasujący do Moonwatcha. Tak sobie przynajmniej tłumaczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Raster druku owszem widać i na codzień jak się patrzy z bliska. Z jednaj strony minus, z drugiej klimat starych drukarek pasujący do Moonwatcha. Tak sobie przynajmniej tłumaczę  ;)

 

No takie "sito" trochę.. ale OK,też bym to traktował jako walor..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mi do Ciebie :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mi do Ciebie :)

Pozwolę sobie nie do końca się zgodzić. Twoje zdjęcia są naprawdę krystalicznie czyste. Istnie katalogowe. Bez skazy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnego udaje ;)

  

ale przynajmniej dobrze udaje  ;) .

Może dlatego, że kiedy patrzę na swoje zdjęcia, to praktycznie zawsze czuję, że może być lepiej. A jak widzę cudze zdjęcia, szczególnie takie jak te powyżej, to rzeczywiście wyrywają z kapci :)

Ale szczerze dziękuję :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetne zdjęcia :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piękne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Może dlatego, że kiedy patrzę na swoje zdjęcia, to praktycznie zawsze czuję, że może być lepiej. A jak widzę cudze zdjęcia, szczególnie takie jak te powyżej, to rzeczywiście wyrywają z kapci :)

Ale szczerze dziękuję :)

Świetnie to rozumiem bo mam tak samo. Mimo tego jest parę fajnych rzeczy, które widzę na twoich zdjęciach a u mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia. Samouk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... prozba o pomoc potrzebuje g shocka do max 1200zl ale wolal bym do 100zl

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Do 1000zl sorka

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj..nie ten wątek.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa klasa! Brawo!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.