Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iljash

dwa używane tissoty z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś fachowym okiem pomógłby początkującemu (a raczej raczkującemu) użytkownikowi :) ?

 

Czy zegarki warte zakupu, czy nic nie wygląda podejrzanie, coś może zwróciło Waszą uwagę? 

 

http://allegro.pl/tissot-prc-200-stan-bardzo-dobry-malo-uzywany-i6159615726.html#thumb/1

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-tissot-t17-1-516-32-chronograf-bcm-i6139793301.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to nie wiem ale podejrzane jest słynne stwierdzenie "pudełko zaginęło w czasie przeprowadzki" często używane przez osoby sprzedające podróbki. Choć w tym wypadku nie musi wcale tak być.

 

Drugi egzemplarz jest sprzedawany w znanej mi firmie. Więc jeśli zależy Ci na tym modelu to tam moim zdaniem licytuj. Choć cena końcowa może być troszkę wyższa niż spodziewana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to nie wiem ale podejrzane jest słynne stwierdzenie "pudełko zaginęło w czasie przeprowadzki" często używane przez osoby sprzedające podróbki. Choć w tym wypadku nie musi wcale tak być.

 

Drugi egzemplarz jest sprzedawany w znanej mi firmie. Więc jeśli zależy Ci na tym modelu to tam moim zdaniem licytuj. Choć cena końcowa może być troszkę wyższa niż spodziewana :)

 

Licytacje na allegro mają to do siebie :) Często w licytacjach ludzie płacą sporo więcej, niż przy analogicznychaukcjach "kup teraz", chyba działa taka podświadoma rywalizacja, ale to tylko taka dygresja :D

 

Co do pierwszej aukcji i zaginionego pudełka. Jak można próbować potwierdzić autentyczność? Bo domyślam się, że jakikolwiek dowód zakupu również przepadł wraz z pudełkiem :/ Jakieś rady ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez dowodu zakupu po prostu bym nie brał bo za dużo podróbek tego modelu jest dostępnych :)

Koledzy z forum umieją odróżnić po odcieniach wskazówek itp itd ja niestety w tym wypadku nie pomogę. 

A ze swojej strony wolałbym zapłacić te powiedzmy 100 zł więcej i wziąć z tej drugiej firmy bo dodatkowo masz 6 msc gwarancji :)

A licytacja niedługo się kończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedłem z podobnego założenia i udało się wylicytować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.