Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

godlesiak

Zegarek EA AR5889 problem z CHRONO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem w styczniu zegarek marki Emporio Armani model AR5889, otóz mam problem gdyż po wymianie baterii, oraz wyzerowaniu chronografu po pewnym czasie zatrzymała mi się wskazówka na tarczy od chronografa który odmierza Godziny. Nie mogę go ani zresetować, ani ustawić od nowa. Reszta która wskazuje sekundy i minuty działa bez zarzutu, jednak ta tarcza zatrzymała się. 

Czy macie jakieś pomysły co z tym zrobić, nie bardzo chce wysyłać to na gwarancje bo jak wiadomo długo to trwa, więc jesli bylaby mozliwość chciałbym zrobic to sam.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gwarancyjna wymiana baterii długo trwała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gwarancyjna wymiana baterii długo trwała?

 rok czasu od zamontowania, nie wiadomo ile lezał w magazynie.

PS: ZAKUPIONY W butiku SWISS 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tej marce ale widzę, że tem model kosztuje prawie 2 tys. zł. Jeśli dobrze rozumiem, jak Ci popsuje się, zaraz po kupnie, nowy sprzęt rtv, telefon, pralka za 2 tys. to też naprawiasz sam?

 

Zanieś do butiku Swiss i cirpliwie poczekaj na naprawę. To jedyne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tej marce ale widzę, że tem model kosztuje prawie 2 tys. zł. Jeśli dobrze rozumiem, jak Ci popsuje się, zaraz po kupnie, nowy sprzęt rtv, telefon, pralka za 2 tys. to też naprawiasz sam?

 

Zanieś do butiku Swiss i cirpliwie poczekaj na naprawę. To jedyne rozwiązanie.

Dzięki za odpowiedz, nie chodzi o to, ze nie chce oddac na gwarancje, tylko poprostu chciałem sie poradzić, czy da się to jakos zrobić samemu, zeby nie tracic czasu na gwarancje. Jesli mówisz, ze jedyne wyjscie to naprawa gwarancyjna no to cóż, będe musiał wysłać. W kazdym razie dzięki za pomoc, teraz wiem na czym stoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.