Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość raphael1215

Kolejna nieudana naprawa przez SGP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Tak jak wcześniej pisałem poprzednie skutki napraw zostały elegancko usunięte. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po oględzinach na spokojnie w domu stwierdziłem , że jedno zostało naprawione a inne zniszczone. Tak to jest z serwisem SGP i ich doskonałą jakością. Oceńcie sami czy warto zaufać serwisowi Omegi w Polsce. Odnośnie tych uszkodzeń dostałem odpowiedź od Brand Managera ze poprawią te drobiazgi. Natomiast brudny mechanizm od palcow/smaru to normalna sprawa przy ręcznym smarowaniu mechanizmu i nie da się tego uniknąć

post-56849-0-75940800-1462178647_thumb.jpg

post-56849-0-38925800-1462178727_thumb.jpg

post-56849-0-27395000-1462178748_thumb.jpg

post-56849-0-41988600-1462178858_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powalcz jeszcze trochę z serwisem to zaoferują Ci posadę kontrolera jakości z grubą wypłatą w setkach tysięcy franków rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Show must go on!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mechanizm to wyczyszcza pewnie.

 

Jak usuna ryse w takim miejscu to jestem bardzo ciekawy. Styk dwoch powierzchni, na laczeniu. Moze jakis fachowiec sie wypowie.

 

Dobrze, ze naprawili wszystko inne :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się większe powiększenie i lepsze oświetlenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ryska faktycznie brzydka. Chyba widoczna golym okiem. Nie widziales jej przy odbieraniu? Ponoc dokladnie ogladales.

 

Reszty to trzeba sie juz chyba mocno doszukiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

W kawiarni było dość kiepskie oświetlenie. Poza tym Skupiłem się na tym jak zostały usunięte poprzednie ślady. Resztę widać przy normalnym świetle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz o swoje, tylko eposu nam tu nie pisz. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryski na zapieciu, w tym miejscu, to daj sobie spokoj :)

 

Jakbys mial zdjecie bez powiekszenia tej na uchu to byloby fajnie. To jest w takim miejscu, ze musieliby duzo materialu zetrzec, aby usunac.

 

 

Mi przy tym co ponizej wymienii koperte. Miejsce, gdzie otwiera sie zegar, jak obsunal im sie przyrzad. BM na Londyn, szwajcar i zegarmistrz z zawodu, obejrzal i zalecil wymiane koperty.

Tobie tez powinni, jesli nie sa wstanie usunac tego co zniszczyli na serwisie. Minus taki, ze bedziesz czekac 8 tygodni ;)

post-68673-0-49719600-1462181919_thumb.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Zegarek był oddany bez tych rys na kamerce . Ktoś wyraźnie bez poszanowania obchodzil się z zegarkiem. Jak te rysy powstały trudno powiedzieć ale na pewno w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zostanę zaraz zjechany ale.. Wydaje mi się że lubisz się kopać z koniem i ile razy oddasz zegarek na serwis tyle razy znajdziesz coś innego byleby tylko znaleźć. Wiem wiem zegarek wart XXXXX stresy i złość ale weź daruj już sobie. Pewnie na serwisie tam już złorzeczą na ciebie.

O ile nie dokumentujesz wszystkiego przed zdjęciami z gazetą jak terroryści to good luck.

PS: dorzuć im jeszcze że przed oddaniem na serwis robił +/-2s a teraz robi 3s i żądasz satysfakcji, pojedynek na kordelasy i pistolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Foto bez powiększania mikroskopem elektronowym :Dpost-56849-0-50854500-1462182477_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zostanę zaraz zjechany ale.. Wydaje mi się że lubisz się kopać z koniem i ile razy oddasz zegarek na serwis tyle razy znajdziesz coś innego byleby tylko znaleźć. Wiem wiem zegarek wart XXXXX stresy i złość ale weź daruj już sobie. Pewnie na serwisie tam już złorzeczą na ciebie.

O ile nie dokumentujesz wszystkiego przed zdjęciami z gazetą jak terroryści to good luck.

PS: dorzuć im jeszcze że przed oddaniem na serwis robił +/-2s a teraz robi 3s i żądasz satysfakcji, pojedynek na kordelasy i pistolety.

Twoje podejscie ucieszy kazda firma uslugowa, mechanika samochodowego najbardziej :). Przez analogie, oddajesz auto a dostajesz z brudna tapicerka i rysami od klucza na karoseri? rozumiem, ze akceptujesz to, bo troszczysz sie  swoj spokoj.

Na serwisie moga sie denerwowac tylko na siebie, bo nie potrafia naprawic bez zniszczenia czegos innego.

 

Rafal, ucho jest wyszczerbione.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Szczerze to bez powiększenia gorzej wygląda. Poprzednie zdjęcia były zrobione przy sztucznym świetle l. To jest na szybko zrobione teraz. Ciężko jest zrobić dobre zdjęcie telefonem. Tu wycięte zdjęcie bez pomniejszania do rozmiaru , który można wrzucić w post

post-56849-0-65141600-1462183427_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Partactwo zawsze jest partactwem, niezależnie od tego czy widać je dopiero po powiększeniu. O Szwajcarach zawsze miałem dobre mniemanie, ale ten serwis nie ma wiele ze Szwajcarią wspólnego. Bardzo dobrze, że punktujesz ich niedoróbki, nie przymykasz oka i nie machasz ręką. Trzeba walczyć z bylejakością, która niektórym kolegom nie przeszkadza. Trudno, to ich problem. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Z założenia to po zapewnieniach Brand Managera w ogóle nie powinienem sprawdzać zegara. Miała być super jakość. Były zapewnienia, że takie coś nie miało prawa się zdarzyć, że to pierwszy taki przypadek itp. Co do plam na mechanizmie jestem zdania że jeśli jest przeszklony dekiel to ten element powinien być szczególnie kontrolowany pod kątem czystości przed zamknięciem zegarka i po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ze tego niezauwazyles? I to bez sarkazmu pisze.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tym zdziwiony. W porownaniu z poprzednimi sladami na kopercie, to to jest faktycznym problemem. Miejsce bardzo trudne do naprawienia. Wedlug mnie to tego sie nawet nie da dobrze naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Zbytnio czasu ani możliwości nie było. Brakowało tez dobrego światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak uszczerbiona koperta w serwisie? I to w najbardziej ogladanym na swiecie egzemplarzu specjalnej troski? A mają swoje zdjęcia w SGP? Ciekawe co dalej ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zbytnio czasu ani możliwości nie było. Brakowało tez dobrego światła

 

Musiałeś być nieźle podniecony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje podejscie ucieszy kazda firma uslugowa, mechanika samochodowego najbardziej :). Przez analogie, oddajesz auto a dostajesz z brudna tapicerka i rysami od klucza na karoseri? rozumiem, ze akceptujesz to, bo troszczysz sie  swoj spokoj.

Na serwisie moga sie denerwowac tylko na siebie, bo nie potrafia naprawic bez zniszczenia czegos innego.

 

Rafal, ucho jest wyszczerbione.

Facet zakłada drugi temat i znowu wytyka błędy po 100000000x powiększeniu aby się przyczepić. Co do uszczerbku koperty to wątpię żeby aż tak to spartaczyli i bez oględzin oddali. To ja nie znając się na robocie tak jak profesjonalny serwis nie zrobiłbym takich uszkodzeń.

Niech zeskanuje protokoły przyjęcia do serwisu etc i poczytamy opisy co było a jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie az nie chce wierzyc, ze oddali z takim czyms. Jestem pewien, ze bardzo dokladnie sprawdzali ten egzemplarz przed oddaniem. Przeciez ich szef oddawal go osobiscie.

 

Dodatkowo to wyszczerbienie wydaje sie na tyle duze, ze latwo je zauwazyc bez wzgledu na warunki swietlne, chyba, ze ogladales w ciemni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.