Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: Vacheron Constantin Métiers d’Art Elégance Sartoriale

Rekomendowane odpowiedzi

"Co pewien czas, manufaktura Vacheron Constantin zaskakuje nas ciekawymi czasomierzami, których cyferblaty pokrywają różnokolorowe emalie. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Nowy Sartoriale to pięć wzorów w zróżnicowanej kolorystyce, która ma nawiązywać do klasycznych wzorów z epoki. Mają one być także wyrazem uznania dla sartorialismu, świata mody oraz tkanin, które na stałe zapisały się w historii ubioru."


 


Czytaj całość


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nietuzinkowe tarcze :) Ładnie pokombinowali IMO z tym swoim werkiem-mikruskiem. Asymetryczne ułożenie pozwala na odkryty częściowo dekiel, czego nie dało się zrobić np. w Patrimony i trzeba było przykryć pełnym deklem.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć mała tarcza , przytłoczona  misternie wykonaną " ramką " . Wizualnie średnio .

Pewnie się nie znam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lubię VC, zwłaszcza za piękny, moim, zdaniem Overseas i ponadczasowy Partimony ale ta kolekcja kompletnie nie w moim guście. Ja rozumiem, że szeroka gama, ciekawostka itd, ale sprawiają wrażenie dziecięcych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

To damka w męskim opakowaniu, ładnym, to fakt, ale to chyba przerost formy nad treścią.

Ale może i ja się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.