Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zimek92

Jaka guma najlepsza do Seiko skx009??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie poszukuje paska gumowego do skx'a 009. Zastanawiam się nad oryginalnym i nie wiem jaki jest jakościowo, zależy mi na tym żeby był w miarę miękki i fajnie się układał na ręce. Znalazłem też coś takiego: http://allegro.pl/oryginalny-pasek-hirsch-do-zeg-citizen-diver-22mm-i5924644545.html ale szczerze to się zastanawiam czy to faktycznie Hirsch, czy może nie została tylko sprzączka z Hirscha doczepiona, bo coś za tani jest, a poza tym na innych aukcjach chyba nawet tego samego sprzedawcy są paski łudząco podobne, ale już jakiegoś innego producenta. Czy ktoś może mi pomóc, powiedzieć coś o oryginalnym pasku seiko, tym "Hirsch" lub może polecić coś fajnego i dobrego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak ten z aukcji, ale oryginalne Hirsche są miękkie, trwałe i układają się jak należy. Problem w tym, że kosztują w przedziale 200-350PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oryginalny pasek Seiko jest mega twardy i bardzo źle się układa, ale to tylko moja opinia. Co paska z allegro, który pokazałeś wydaje mi się, że jest bardzo cienki a do skxa pasowałoby coś nieco grubszego. Poszukaj jeszcze, na pewno coś znajdziesz.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, oryginalny Hirsch gumowy to wydatek na pewno w okolicach 200 zł, dlatego zastanawia mnie oryginalność tego z Allegro. Te paski Bonetto b. Przystępne cenowo, tylko jak wyglada sprawa z ich jakością? Breitling tego właśnie się obawiałem, że może być zbyt twardy, a może poleciłbyś coś fajnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crafterblue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się paskom Bonetto Cinturini, poczytałem trochę na zagranicznych forach opinie na ich temat i podjąłem decyzję o zakupie, tylko jest problem z dostępnością. Wybrałem model 284 i jak się okazuje w chyba jedynym sklepie, który je sprzedaje (chronoline.pl) modelu 284 już nie ma, jest jedynie 284/S z nadrukowaną tabelą, a bardzo mi się to nie podoba. Dzwoniłem i czas oczekiwania na 284 to ok. 0,5 roku także zrezygnowałem :D na allegro podobnie znalazłem tylko 284/S. Wiecie gdzie można zdobyć jeszcze w PL ten model?? Nie chcę zamawiać zza granicy bo koszt wysyłki pewnie będzie zbyt duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.