Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Remy

BZWBK wprowadza nowe opłaty - gdzie przenieść konto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Sam praktycznie całkowicie przeniosłem się do banku ing: https://www.ingksiegowosc.pl/o-usludze

Miałem konto w banku pekao sa i podobnie jak bank bzwbk podnieśli oplaty do dosć wysokiego poziomu. Pomyslalem sobie,że nie zamierzam im płacić skoro w innym banku mogę mieć to samo ale za free. 

Zadowolony jestem szczególnie z konta firmowego oraz ksiegowości w ing Wszystko bardzo wygodne, poza tym księgowość kosztuje mnie mniej niż jakbym miał chodzić stacjonarnie do biura w Warszawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał drugiego tematu bankowego więc tutaj zapytam. W jakim czasie od dokonanej płatności kartą pojawia wam się na koncie zmiana salda i informacja o transakcji? U mnie to trwa czasami i cały tydzień co mnie lekko irytuje. Możecie podać też nazwę banku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie wina Twojego banku, a banku sprzedawcy.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak pobiera od razu środki z konta to i od razu powinna być informacja o tej transakcji na moim koncie. A nie informacja się pojawia za 4 dni, że była jakaś płatność. W przypadku wielu płatności można się zakręcić czasami. Dlatego pytam czy u Was też tak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie zalezy gdzie robione zakupy tak na prawde. Czasem od razu, a czasem mam informacje w kategorii zablokowane srodki przez pare dni. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo długo są przetwarzane płatności zbliżeniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że z tym bankiem, to zawsze są jakieś problemy jeżeli chodzi o zwiększanie kosztów swoich usług. Jakiś czas temu na wykopie było też wykopalisko, w którym informaowali, że ten bank dosyć mocno podnosi ceny usług.

Mam taką zasadę, że głosuję portfelem. Jeżeli, gdzieś jest mi źle, to po prostu przenoszę się dalej.

A wybór wciąż jest duży. Przykład: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

Nest Bank - 0 zł

mBank - opcjonalnie 0 zł;

ING Bank Śląski - opcjonalnie 0 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

millennium  konto 360-0 pln na  wszystko pod warunkiem zasilania rach.1 tsd miesięcznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

millennium konto 360-0 pln na wszystko pod warunkiem zasilania rach.1 tsd miesięcznie

I jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Mam i polecam.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyściutkie bankomaty w kraju, bluecash, elixir express, przelewy na konta zagraniczne tez ?

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kosma ,bankomaty bezpłatne

pozostałe usługi dot przelewów natychmiastowych , nie bo to jest dodatkowa usługa

przelewy zagraniczne płatne

Fajna bankowośc mobilna,płatności telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz "wszystko" dlatego pytam. Dla jednego wszystko to szary standard, dla innego nie. Mozna miec konto, w ktorym uslugi o ktorych wspomnialem sa bezplatne i niieograczone ilosciowo jakimis limitami - to jest dla mnie blizsze definicji "wszystkiego", a niżeli cos co oferuje iles tam bankóe na rynku :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ,masz racje niewłaściwe słowo wszystko ,bo zależy od oczekiwań i potrzeb,pytanie było o konto za 0 ,a nie wszystko za 0

 bardziej odniosłem się do postów związanych z szarym standardem czyli kontem dla "kowalskiego"

czyli produktem masowym

To tak na usprawiedliwienie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 0 się zgadza, konto nic nie kosztuje i można mieć dużo więcej, jest wymagany ruch na + na niemałą konkretną kwotę miesięcznie, ale wówczas masz naprawdę chyba wszystko, a na pewno sporo kompletne bezpłatnie przy tym koncie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,tylko "nie małą konkretną kwotę miesięcznie" mówimy o zasilaniu regularnym lub  utrzymywanym wysokim saldem rachunku" płacisz za wszystko za darmo ,a na pewno sporo kompletnie bezpłatnie"

taka jest  rzeczywistość i wiem co mówię B)

znasz takie powiedzenie  w biznesie że"nie ma darmowych lunchów" ;)

 

PS oglądasz ten szalony mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,tylko "nie małą konkretną kwotę miesięcznie" mówimy o zasilaniu regularnym lub  utrzymywanym wysokim saldem rachunku" płacisz za wszystko za darmo ,a na pewno sporo kompletnie bezpłatnie"

taka jest  rzeczywistość i wiem co mówię B)

 

 

PS oglądasz ten szalony mecz?

 

 

Mecz oglądam :D Tzn już od 5:0 trochę mniej skupiony, na tym co się dzięje, ooo i konice z 5:2. Co do tego, że wiesz co mówisz, zasilaniu regularnym, czy utrzymywanym wysokim saldzie rachunku, nie do końca wiesz jak widzę . Jest konto VIP w WBK, warunek oficjalny wpłata miesięczna 10k pln ale....

 

 

No właśnie. Ale to można zrobić z 5k pln i co jest dla mnie kompletnym absurdem (używam konta trzeci rok), wystarczy że podejdę do bankomatu i wypłacę 5k, po chwili wpłacę 5k we wpłatomacie (fizycznie ta sama maszyna) - sprawa załatwiona. Ktokolwiek mi przeleje 5k, odsyłam po 3 minutach bluecashem - sprawa załatwiona. Przelewam na drugie konto i z powrotem na to VIP - sprawa załatwiona. Na koncie może być 0 pln a nie wysokie saldo B)  B)  B) , nie ma różnicy, ta wymagana wpłata to przecież czysta fikcja tak naprawdę, farsa  B)  B)  B) . W obojętnie jaki sposób obrócisz 5k i sprawa załatwiona, to nie muszą być dochody z tytułu pracy. A konto jest naprawdę świetne, te ekspresowe przelewy kosztują normalnie kilka pln/sztuka tu mam free, bankomaty absolutnie wszystkie na całym świecie bez opłat i sporo innych przydatnych spraw. Gorąco polecam :) Jest jedna lipa i zdarzyło mi się kilka razy - jak nie zakręcę tych 5k, to mi ciągną 30 zeta


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma, poddaję się :D  :D  żona mi mówi co sie tak szczerzysz do tego kompa,pogadaj ze mną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheheje spoko. Znam.ten klimat

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.