Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

a2b2

Kolejna prośba... cóż żółtodziób tak ma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

ponownie szanownemu gronu zawrócę głowę :), ale już jestem coraz bliżej przynajmniej marki Eterna lub Movado lata 50 max 70

na ebay'u znalazłem, oryginały ?

1.

http://www.ebay.de/itm/ETERNA-MATIC-1000-Automatic-Cal-1489K-in-good-Condition-1971-/121932716782?hash=item1c63c19aee:g:jV0AAOSwyjBW8WN-

2.

http://www.ebay.de/itm/ETERNA-MATIC-Stainless-Steel-Vintage-Automatic-Watch-Cal-1412-U-1248-/121663159363?hash=item1c53b07c43:g:TZEAAOSwNSxVZtSm

3.

http://www.ebay.de/itm/VINTAGE-ETERNA-GARRARD-60er-JAHRE-MASSIV-375-er-GOLD-HERRENUHR-ARMBANDUHR-/172216120023?hash=item2818e172d7:g:U1AAAOSwwbdWP60C

tylko nie wiem po co ta czerwona naklejka na dole, podróbka, zmiennik ?

 

Marki mało znane w Polsce, pewnie jeszcze coś poszukam Longinesa\Omega ale to może innym razem 

 

Pozdrawiam
Paweł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś opisać o co ci chodzi?

Jakiej informacji oczekujesz od "szanownego grona".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś opisać o co ci chodzi?

Jakiej informacji oczekujesz od "szanownego grona".

Przepraszam chodzi oczywiście o to czy oryginalne lub kombinowane 

Pozdrawiam

Paweł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co kupic aby najmjiej stracic po prostu lucytuj. Bedziesz mial pecha jak trafisz na sztucznie podbijana cene ale to jest ryzyko jakie trzeba podjac przy braku wiedzy.

Jesli nie wiesz co to za czerwony pasek na deklu to radze odpuscic zakup zegarka, podszkolic sie troche na forum lub poczytac rozne tematy w internecie i pozniej zakupic zegarek.

 

Na forum malo kto wybierze za ciebie zegarek.

Najlepiej sprobowac samemu przeanalizowac kazdy model wpisujac na google np eterna vintage ale to wiaze sie z godzinami siedzenia na necie i przegladnieciu setek zdjec.

 

I dopiero wtedy zadawac pytania na ktore nie znasz odpowiedzi a nie wrzucic kilka linkow i niech sie inni martwia.

 

Poza tym twoje typy sa strasznie rozjechane- od zegarkow prostych po bardziej kombinowane i od stalowych po zlote.

 

Widac ze masz cisnienie na eterne i taka chcesz kupic mimo wszystko wiec proponuje na poczatek proponuje brac udzial w licytacjach to najmniej stracisz.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 

czytam i czytam, przeglądam zdjęcia ale moja wiedza w porównaniu co do niektórych jest słaba, jak narazie Eterna 1000 wg. jest OK jak na moje oko, mechanizm porównałem z innymi z internetu i niby wygląda tak jak inne w Eternach 1000, 

 

nie wrzucam "na pałę" tych odnośników z zegarkami poprostu przeglądam i chce się upewnić czy to autentyki, no a gdzie to mogę stwierdzić jeżeli nie na największym forum zegarkowym w PL  i w dziale:

 

Zapytania i sugestie przed zakupem →  Podróbki i zapytania o autentyczność 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 3 grosze do wypowiedzi kolegi ciesluta.

Dlaczego na pierwszy ogień vintage a nie coś nowszego? Przeważnie takie zegarki  (między innymi ta eterna) są stosunkowo małe jak na dzisiejsze czasy. Za tą samą gotówkę kupisz nawet 2 zegarki z nie gorszym wyglądem.

I niestety z vintage jest racja że trzeba się znać ażeby nie kupić ładnego bubla który jest podpicowany pod aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nie posiadajac odpowiedniej wiedzy w zegarkach vintage latwiej wyjsc na jelenia niz na farciarza. Tym bardziej ze coraz czesciej sprzedajacy kombinuja jak moga. W twoim przypadku chyba lepiej bedzie dac ogloszenie ze chcialbys kupic taka eterne- moze znajdzie sie na forum ktos kto ci taka sprzeda.

Ja bym nie szukal od razu za granica tylko tu na forum aby wyeliminowac do maksa probe naciagniecia cie na koszty.

Ta zlota eterna z ostatniego linku wyglada najlepiej ale czy cena ostateczna bedzie sensowna.

 

Daj ogloszenie ze chcesz kupic a miedzyczasie obserwuj aukcje, patrz jakie i za ile sie sprzedaja to po jakims czasie sam bedziesz wiedzial czego szukac i za ile.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.