Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Balticus – nowa marka na polskim rynku zegarkowym !

Rekomendowane odpowiedzi

f3b7859ccdd2d7e0b388a9167e2f3d9a_M.jpg
Marka Balticus zrodziła sie z hobby, pasji i chęci stworzenia Polskiego brandu zegarkowego, który będzie oferował czasomierze wyposażone w jak najlepsze mechanizmy z automatycznym naciągiem, a także podzespoły oraz materiały w bardzo przystępnych cenach. Oferowane modele mają być produkowane w krótkich seriach, niektóre limitowane i numerowane. Balticus ma być odpowiedzią…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie oferują zegarek za 1500zł.
Jestem ciekaw opinii forumowiczów, bo mnie osobiście zegarek bardzo się spodobał :D
Automat(japoński), 300m, zakręcana koronka, szkło szafirowe, a w zestawie pasek i bransoleta.
Myślę, że to na prawdę dobra oferta na start. Nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj wyszukiwarki, bo na forum jest temat dot. Balticusa włącznie z ciekawymi opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta foczka. Mam taką niebieską i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Na czepialskiego to bransoleta nie jest najwyższych lotów, okno datownika jest zdecydowanie za małe, ale za tą cenę to kawał porządnego i dokładnego zegarka. Pasek założyłem inny (Heavy Calf Hirscha) i noszę ten zegarek od kilku dni. Obecnie jest ze mną na działce i lekko nie ma.

Zegar i pasek zdają egzamin wyśmienicie. Świetne wykonanie, dobra luma i bardzo dobry (44mm) dla mnie rozmiar. Zastanawiam się nad dokupieniem innego koloru do pary :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.