Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Koval75

Chcę kupic zegarek. Omega boje się podróbki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jestem nowy na tym forum. Nie znam się na zegarkach stricte mechanizmach.. Wiem jednak które marki są trendy i ewentualnie na moją kieszeń.. chce wlasnie kupic omege mam propozycje od znajomego. Niby okazja ale nie jestem pewien autentycznosci. Mam kilka zdjęć. Moze ktos rozwieje moje wątpliwosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej na forum albo podaj link do tych zdjec


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wkleić?

Slaby jestem informatyk.

Wklejam

post-91346-0-06786500-1464433317_thumb.jpgpost-91346-0-00938600-1464433355_thumb.jpgpost-91346-0-73705400-1464433379_thumb.jpgpost-91346-0-42792700-1464433393_thumb.jpg

post-91346-0-12485400-1464433669_thumb.jpgpost-91346-0-22125600-1464433689_thumb.jpgpost-91346-0-74106800-1464433706_thumb.jpgpost-91346-0-11776700-1464433727_thumb.jpg

Proszę o pomoc i solidną ocene.. cena jest połowa jak w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba ale dobra podróba ale jednak podróba


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po angielsku ale jak 2 osoby piszą to samo to musze uwierzyc. Tak to jest z okazjami.. Przeczucie mnie nie mylilo jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna podróba, naprawdę :blink:

Na pierwszy rzut oka widać że koło balansu - które powinno być czarne, z napisami "Omega" i "Si14" - takie nie jest. Tego jakoś dziwnie nie dopracowali, ale cały zegar jest naprawdę niepokojąco świetnie zrobiony - włącznie z numerem na uchu i grawerowanym globusikiem.

W podanym linku są same zachwyty nad jakością tej repliki, ma wszystko co trzeba - dobrą lumę w dwóch kolorach, szafir z podwójnym AR, dopracowane wszystkie szczegóły. Myślę że nie zdejmując zegarka z ręki jest trudna lub wręcz nie do odróżnienia od oryginału. No i cena - 378 dolarów.

 

W przypadku takich wątpliwości pozostaje jeszcze jeden sposób którego podróby nie opanowały - dokumenty zakupu i karta gwarancyjna podstemplowana pieczątką autentycznego dystrybutora Omegi, wszystko ze zgodnymi numerami. Jak nie ma a sam się nie znasz - nie ryzykuj bez wizyty u zegarmistrza.

post-40960-0-46653900-1464440041_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź tu bądz mądry..ja jestem szczegulasz i oglądałem foty weru i mówie sobie oryginał.. a ty znalazłeś ze ten balans nie jest czarny.. dobrze ze nie kupilem bo 9tysi by mi ucieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz byla podobna na forum kilka miesiecy temu.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dalej poszukuje.. Chce planet ocean i cos znalazłem co sądzicie Państwo.. Wiem zniszczony.. Ale cena super moze jednak oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał za 2k? W cenie alusów do audi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mi powiedz. Jak sie znasz.. jesli gosc ma kase czemu nie.. zegarek jest zmęczony.m ( teoretycznie..)

Ja nieraz kupowalem marynarki za 1000zl po 2 razach je oddawalem. Sam nie wiem co myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Kto przy zdrowych zmysłach zadowoliłby się 2 000zł za zegarek kupiony za ~20 000zł? Nad czym się tu zastanawiać? Jeżeli chcesz stać się posiadaczem takiej Omegi musisz wydać na nią odpowiednią kasę, a nie szukać "okazji" za 10% ceny katalogowej. Szukaj na chrono24 u sprawdzonych dealerów oraz w salonach stacjonarnych - nie na OLX.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opis. Ze nieraz byl w jaskiniach i tp i ze pasek kupil za 3.400

Bo wy wszyscy jak tanio to podróba.. ja poczytalem jeden temat na forum waszych wpadek o rolexie o patku.. itp

Mam wierzyć.. z tych wypowiedzi tylko jeden gość mi się wydaje baaaardzo znawcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mi powiedz. Jak sie znasz.. jesli gosc ma kase czemu nie.. zegarek jest zmęczony.m ( teoretycznie..)

Ja nieraz kupowalem marynarki za 1000zl po 2 razach je oddawalem.

Co ma piernik do wiatraka?

Jesteś bardzo napalony na opis tej oferty. Nie czytaj naszych opinii, sam decyduj, będziesz zadowolony.

Gdyby był to oryginał, to przywrócenie go do wyglądu swoje będzie kosztować, więcej niż to coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Pan Piotr Ratyński jego odpowiedzi są podparte konkretami.. a sugestia podróba bo tania mnie nie przekonuje( nie znam się na disagne omegi może ktoś coś widzi ale bez konkretów nie odpuszcze..) dlatego wiem.. na 11000 ze jest u milosnik który rozwieje moje wątpliwości jednym spjrzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o opis chodzi, to nie wydaje mi się, żeby Omega na swojej stronie sprzedawała paski...

Aby rozwiać swoje nadzieje, porównaj choćby zdjęcie dekla tego zegarka z fotkami z internetu. Twór na tym deklu nijak nie przypomina hippokampa widocznego na oryginalnej Omedze. Poza tym nie widać żadnego numeru seryjnego na uchu koperty, a datownik w oryginale to biała cyfra na czarnym tle. Takiej wersji (czarna cyfra, białe tło) nigdy nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To juz cos. Jestes pewny ze omega zawsze na uchu dawała numer?

Ja sie juz tylko zastanawiam bo tak wiele niewiadomych odstrasz mnie.. Powoli zaczynam myslec ze nie ma sensu kupować zegarków na rynku wtórnym . Bo przecież tak sobie myslalem na temat poprzedniej mojej wybranki ze numer na uchu można zmienić.. wystarczy mieć dokumenty zegarka który zaginął rozpadł się lub zosyał ukradziony.. Dziś stwierdzam! Tylko salon firmowy.. bo inaczej h*j wie co bedziesz nosił.. Bo gdyby do tego zegarka omega co wiszą zdiecia zdolny fałszeż zamontował orginalbe wachadlo czerne z napisami i przebił nr na uchu to mógłbym zaplacić nawet 15.000 i bym nie wiedział ze noszę przechrzte.. dziękuję wam ze tu sie znalazlem.. kupie dobie narazie orisa jest piękny i w dobrej cenie☺

W salonie kupie nie tu..i nie gdzie indziej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie daj sobie spokój, nie masz pojęcia co chcesz kupisz i prędzej czy później wtopisz kasę - tak jak w te dwa złomy. Ta pierwsza to jeszcze jest niezła, ta druga to taki strucel że Stevie Wonder by się zorientował gdyby wiedział jak wygląda oryginał - a Ty najwyraźniej nie wiesz. Pooglądaj chociaż wcześniej zdjęcia w sieci, żeby wiedzieć czego szukać.

To jest jak z kupnem używanego auta - nie znasz się to nie wierzysz w to co mówi cwaniak z komisu tylko zabierasz auto na przegląd do mechanika. I tak jak z autami, jak ktoś ma dobry towar to nie oddaje go za półdarmo, okazje nie istnieją.

 

Katalogowa cena tego zegarka to kilkanaście tysięcy zł, niby dlaczego ktoś miałby go oddawać za dwa? Samo pudełko sprzedaje się za kilkaset złotych.

 

Numery seryjne na uchu są w Omegach gdzieś od drugiej połowy lat 90 więc ten model powinien go mieć, numer powinien być zgodny z dokumentami i numerem na mechanizmie, widocznym po otwarciu zegarka. Numer to zresztą pikuś, ta koperta nie ma nic wspólnego z oryginałem który ma inny kształt i chociażby spód polerowany a tu widać ślady po maszynie - najtańsza chińszczyzna. Na zdjęciu masz oryginał bardzo podobnego modelu - różnice chyba widać mimo że fota na szybko.

 

Jak Cię stać to idź do salonu po nowy albo kup używkę ale z pełną dokumentacją i po sprawdzeniu u zegarmistrza  a jak nie masz kasy i szukasz superokazji to pogódź się z myślą że Cię cwańsi wykiwają i będziesz sobie robił obciach podróbą.

post-40960-0-39733600-1465042175_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.